Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Heretic death / Nymburk

„aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • HELL 516 ×

Novinky

....stagnace.....

...no a je tady zpráva kterou jsem nechtěl nikdy napsat a  zveřejnit, ale je to tak. Protože v kapele nastaly poněkud rozdílné náhledy na další fungování a vzájemná komunikace mezi některými členy byla na pokraji únosnosti, jsem nucen na čas uložit HERETIC k ledu. Je škoda že neproběhla žádná veřejná exhibice i když nabídky byly. Nicméně stagnace je to opravdu dočasná, neboť se vyskytla nabídka od jiných šílenců kteří by do toho šli!! takže nebudete ochuzeni zcela jistě o dávku výplodů nejen mojí mysli.

Další info dodám časem.

Díky všem za podporu a teď již ex členům Danovi a Tousterovi přeju hodně štěstí v osobním životě a Pokymu patří obrovský dík za snahu a super LOGO!!!!

 

Pestis HERETIC


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Shampoon Killer

Poslechněte si novinkovou skladbu "Masses Have Flair" od pražských death metalistů Shampoon Killer. Nové album nesoucí název "666 The Battle of Discopylae" této partě vyjde koncem února.

Barruth

Zdarec,
rádi bychom vás informovali o nových nahrávkách našeho tělesa, které jsme dnes umístili na náš profil do přehrávače.
Přejeme příjemný poslech..
Barruth...

Zobrazit všechny názory »