Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hellocaustor thrash-metal / Žatec

„26.05.2018 CHOMUTOV-Kulisárna“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

THRASH TILL DEATH, ZDRAVÍME VŠECHNY METALHEADS...

HELLOCAUSTOR

DICTATOR von THRASHING - Vrr

ONSLAUGHTER - Grr

SOULREAPER - Grr

BRADY - Drr

VLAD BLASPHEMER - R.I.P.  / NIKDY NEZAPOMENEME/ 

Bio a historie

V srpnu 2007 zakládají Blasphemer a Dictatörr novou kapelu (zatím bezejmenou) o jejímž směřování a stylu mají předem jasnou představu, nic jiného, než Thrash metal nepřichází v úvahu!!!Přibližně měsíc po založení, kdy už jsou hotové tři skladby, přichází do kapely dvě nová individua, Nekro a Birda.První sestava je na světě.Blasphemer-bicí, Dictatörr-řev, Birda-kytara, Nekro-bassa.Poslední věcí kterou zbývá dotáhnout do konce, je jméno!Po spoustě volovin, kravin a píčovin, jsme vymysleli(vožralí v hospodě, kde taky jinde?)slovo, o kterém jsme okamžitě věděli, že to je ono!HELLOCAUSTOR

Následující zimu a jaro 2008 kapela zkouší a připravuje nové věci, protože první koncert se blíží a nebude to nikde jinde, než na Sušárně v Žatci a s nikym menším než s Pražskou Thrash metalovou legendou Kryptor.Týden před pódiovou premiérou Hellocaustor-u nastupuje na místo bicmena Ragnar, který se během jediného víkendu naučí kompletní playlist.17.5.2008 teď už pětičlené komando Hellocaustor odehrává svoje první vystoupení, vše dopadlo skvěle.(až na pár maličkostí, jako je děravá střecha a průtrž mračen)

V létě 2008 odjíždí Birda(kytara) na půl roku pracovně mimo Českou republiku, takže se z Hellocaustor-u opět stává kapela čtyřčlená: Blasphemer-kytara, Dictatörr-řev, Nekro-bassa, Ragnar-buben.V této sestavě jsou odehrány další koncerty v Děčíně a v Žatci.

V říjnu 2008 kapela nastupuje do studia, kde nahrává svoji první Thrash metalovou jízdu.Nahrávání se z technických důvodů protahuje až do prosince 2008.Po dokončení finální podoby nahrávky a obalu padá rozhodnutí, že cd spatří světlo světa 14.3.2009

V této sestavě bylo odehráno několik koncertů. Konce září 2009 nastupuju na post druhé kytary Lord Obst. Premiéra nové pětičlenné sebranky proběhla během října 2009. V létě 2010 dochází k další změně v sestavě. Po odchodu Ragnara z kapely, bylo jeho místo zaplněno Bradym. V prosinci proběhl křest nové sestavy na koncertě v Loze.

Ovšem ani tato sestava nezůstala dlouho bezezměny. Začátkem roku 2011 opouští kapelu Nekro – bassa a po dlouhém hledání bylo jeho místo zaplněno Onslaughterem.

V této sestavě (Blasphemer – kytara; Dictatörr – řev; Brady -buben, Lord Obst – kytara; Onslaughter – bassa) bylo odehráno několik velmi úspěšných akcí. Za zmínku například stojí účast na soutěži „Metalgate Massacre“, kde se Hellocaustor umístil na druhém místě!

V současné době se finišuje nahrávání čtyř skladeb na plánové splitko s bestialní smečkou Tyranizer ,rock n rollovou pilou Hejtman a thrashovou úderkou Bajonet a zkouší se materiál na nové cd.

THRASH TILL DEATH