Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

halamof acoustic-folk / Bílý Kostel nad Nisou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

halamof

Po pěti letech od domáckého vydání CD „Čekání“, jsme si nadělili druhé CD, které jsme s Přemkem, mým synovcem a neúnavně vytrvalým spoluautorem projektu, pojmenovali jednoduše: „1989“.

Nejstarší písničku v něm jsem napsal ve svých sedmnácti letech, ale většina z nich vznikla v roce 1989 a reflektuje tu dobu. Složil jsem jich tehdy víc, ale vybrali jsme ty, které snad dnes nebudou znít dětinsky. Vojta, můj starší syn, mě povzbudil v tom, že stojí za to historii zaznamenat (Vojta vloni dokončil studium historie).

Největší událostí pro mě je zapojení Marcelky do nahrávání. Její saxofon a především její hlasový projev je pro mne třešničkou na narozeninovém dortu.

Jerry


Bez profilu

Sice mi některý skladby přijdou překombinovaný a tak trochu umělý, ale je to fajn poslech - já je chápu jako výpověď o té době osmdesátých let, o tom, jak to viděl a prožil jeden Čech (/Češi?). O nesnázích, které si dnešní dvacátníci už neumí pořádně představit, o změnách, o hodnotách... Lidovej bard hraje o tom, jak to bylo kdysi, tohle je ten proud český kultury, kterej opravdu můžu :-)

Scorpio jaba


Bez profilu

smekám

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 135
Poslechnuto skladeb
1 379
Profil registrován
25.2.2013