Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hadem pro mého munga garage-alternative / Chodov

„Dne 22. 3. 2018 vyšlo naše nové cd! :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Začala se psát nová kapitola

Ve čtvrtek 22. 3. 2018 vyšlo naše druhé album, které je nahráno v našem současném složení basa/bicí - viz záložka "alba".

Neváhejte a polouchejte, pište a objednávejte.

Za jakýkoukoliv odezvu, budeme vděčni.

Řekněte o nás přátelům. :) 

Standa & ZdendaAHOJ my jsme Hadem pro mého munga

Upraveno:

Hadem pro mého munga (Česká republika) je alternativní/post hardcore/garage kapela z Chodova u Karlových Varů v okrese Sokolov z Karlovarského kraje poblíž Lokte, to vše na druhou z Vysočiny.

Hrajeme ryze instrumentální hudbu.

Kapela vznikla v roce 2012. Původní jamující duo (Zdeněk a Standa) doplnil po pár měsících kytarista Jirka a tak začaly vznikat první akordové posloupnosti, později nazývané - skladby. Nedlouho poté jsme experimentovali i se zpěvy, ale jelikož nikdo zpívat neumí (ono by to ani tak nevadilo), ale hlavně nikdo z nás neumí skládat alespoň lehoulinčinčince duchaplné texty, upustili jsme od toho a rozhodli se, že zatím (už jsou to dva roky: D ) pojedeme instrumentálně a prostě uvidíme. 

 

I když jsme s Hadem pro mého munga v přesyceném světě kapel nováčky, naši členové pocházejí z ostřílenějších projektů a kapel. Slyšet nás můžete v I Warned You, Inside Story, Cutterred Flesh, Zakázanej Přechod, Fallen Angles, Těžko soudit motýla, Fall of Endless Decade, Soi, Bordel v notách atd...atd... HPMM je další ventil pro stříkání proudů muziky, která by v našich domovských kapelách nesklidila pochopení. 

 

Stejdž jsme už sdíleli například s TENGRI, TERRAFORMER (B), ABSOLU ZERO (F), DEPAKINE CHRONO, LILLION BROSIS, VOYVODA (BG), MANON MUERT nebo BLACK NOISE (PL). 

 

Jooo ..a letos vydáváme SPLIT CD se spřízněnýma Le Bain de Maid ! ! ! Cvrkot sleduj v dalších záložkách na profilu a na Facebooku!

 

Za Hadice - Zěndek