Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Green Zone dance music-progressive / Kladno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Trochu oddechu + Nový mix

Po chvilkové odmlce od hudby sem opět zasedl k PC a věnoval se tvorbě. Díky tomu vznikly hned dvě nové skladby. Jedna je relaxační orchestrálka s názvem: "Neverending dream". Druhý song je mix skladby "Hugísek" od projektu Norteland ( http://bandzone.cz/norteas ). Jede v rytmech Dance a Jumpstyle. Snad se vám budou skladby líbit. Přeji příjemný poslech.

JP


Rain & Sun ( nový mix ) + Gravity Escape - Soul stone ( demo )

Po chvilkové odmlce přidávám nový mix songu Rain & Sun. Jedná se o "Green Zone Unlimited mix". Jede v rytmech progressive tranceu a jedná se o nový koncept mé tvorby.

Dále bych chtěl představit můj další projekt Gravity Escape s demo songem "Soul Stone". Pod projektem Gravity Escape uslyšíte mou experimentální stránku taneční hudby.

Věřím, že je na co se těšit. Přeji příjemný poslech.

JP.


Rain & Sun je na světě !!!

Na začátku měsíce jsem sliboval, že během ledna přibude má nová písnička. Tak slib se stal skutkem a ode dnešního dne si na těchto stánkách můžete poslechnout můj nový song s názvem "Rain & Sun". S mixem se připojil i projekt "A - cross" www.bandzone.cz/across . Obě verze jsou k dispozici na této stránce. Přeji všem příjemný poslech.PS: Další mixy jsou již připravovány. Máte se na co těšit.