Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jannis Moras & Banda folk-rock / Brno

„14.12. KONCERT v Paradoxu, Křížova 20“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Alkool tis musikis (Alkohol hudby) 154 ×
  • O Pirgos tis Vavel (Babylonská věž) 101 ×
  • Alkool tis musikis - acoustic version 306 ×

Novinky

Report z Bandího dění

Upraveno:

Máme pro Vás několik nových zpráv. První novinkou je změna názvu naší kapely. Už nejsme Jannis Moras & band(a), ale Jannis Moras & Banda. Od změny názvu si slibujeme, že moderátoři, ale i vy posluchači, budete mít jasno v tom, jak se to vlastně čte. Přeci jen nás jako skupinu přátel vystihuje lépe Banda s velkým B než band(a), protože takovou Bandou skutečně jsme.

Dále nás čeká série 5 koncertů, jejichž výčet a podrobnejší informace najdete v sekci Koncerty. V Zákoutí zahrajeme v tomto kalendářním roce naposledy, proto, kdo zde ještě nebyl, ať příjde okusit atmosféru neozvučeného koncertu v té nesyrovější podobě. Poté následuje spojení literatury a hudby v Bystřici nad Pernštejnem. V Bratislavě nás čeká první zahraniční štace a to přímo v klubu nacházejícím se na Dunaji. Následně stejně jako loni zahrajeme na vánočním koncertě Řecké obce Brno a vše zakončíme v Paradoxu, kde zveřejníme náš nový videoklip! 

Nově nás můžete sledovat na instagramu www.instagram.com/jannismorasbanda, staře na facebooku www.facebook.com/jannismorasbanda .

Zájemci o naše placky z první série pospeště si, máme posledních pár kousků! Jsou to vyjímečné sběratelské kousky, protože na plackách je ještě název Jannis Moras & band(a).

Na brzkou shledanou na koncertech.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jannis Moras & band(a)

Děkujeme moc za vaše slova a za to, že jste na koncertě byli, moc nás to těší. Souhlasím s Vámi(Alexis - prostřední bratr), i mně se líbí jak Jannis upřímně mluví a "vyplňuje" mezery mezi písněmi.
Mějte se krásně :)

fana musil


Bez profilu

Babylon fest koncert na radnici.Byli jsme, s manželkou, velice mile překvapeni.Báječná atmosféra, skvělá muzika a průvodní slovo, které není jen vatou mezi písněmi.Velice pozitivní dojem.Děkujeme a přejeme hodně zdaru do budoucna.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
1 907
Poslechnuto skladeb
561
Profil registrován
17.8.2015