Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jannis Moras & Banda folk-rock / Brno

„www.jannismorasbanda.com“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Alkool tis musikis (Alkohol hudby) 265 ×
  • Sto simpan tu pediu (Ve vesmíru dítěte) 79 ×
  • O Pirgos tis Vavel (Babylonská věž) 192 ×
  • Alkool tis musikis - acoustic version 368 ×

Novinky

Koncerty

Upraveno:

Pět koncertů je za námi...

Při posledním Zákoutí v tomto roce, bylo skutečně znát, že je poslední, protože posluchači kvůli vysoké návštevě seděli i mimo prostor kavárny(poznámka pro ty, co zde ještě nebyly: seděli na chodbě, odkud je skrze velké okno vidět dovnitř).

V Bystřici nad Pernštejnem jsme si ještě před samotným koncertem stihli posedět v tamní velice příjemné kavárně, kterou vřele doporučujeme. Koncert byl komorního rázu a propojenost s řeckou literaturou jsme si kromě diváků užili i my. Literatura totiž byla přednesena nejdříve v češtině a následně i v řečtině. 

První zahraniční štace v daleké Bratislavě si pro nás připravila několik překvapení. To, že se místo koncertu nachází na řece jsme věděli, ale to, že je k němu přístup pouze z 6-ti proudové silnice nikoliv. Nakonec jsme to však vyřešili elegantím způsobem. Publikum tvořili téměř samí Řekové, což pro nás byla premiéra a velice cenná zkušenost do budoucna. Oproti publiku, na které jsme byli dosud zvyklí, to jest sedícímu a pozorně naslouchajícímu, jsme se zde setkali s publikem mluvícím a nepříliš pozorným. Postupně se vytvářeli ostrůvky publika pozorného, až při poslední písničce Den mporo, kterou si Jannis vystřihl tentokrát sám, si získal úplně všechny. Poprvé, tak Jannis okusil situaci, kdy mohl nechat část písně zpívat publikum. Reakcí na koncert nám byly vřelé gratulace a poděkování jak osobně, tak prostřednictvím naší návštěvní knihy.

Koncert Řecké obce Brno se konal stejně jako loni v Dietrichsteinském paláci, o zvuk se již tradičně postaral Markos Mintros. Na úvod vystoupili děti řecké školy, poté skupina Anatoli a následně my. Zde jsme se setkali s již nám známým pozorným publikem, které si k našemu potěšení a překvapení vyžádalo i přídavek.

Zakončením a vrcholem, nejen této pětikoncertní šňůry, ale celého roku 2016 byl koncert v Paradoxu . Připravit scénu i hlediště, nám tentokrát dalo více práce než obvykle - nový prostor; více věcí, kterými jsme si to tam chtěli vyzdobit; promítání videoklipu; přizpůsobení hlediště našim požadavkům. Nakonec jsme vše, včas stihli. Novinkou byla přítomnost osvětlovače Boba Racka, projekce na plátno před a během koncertu(autor: Themis Markakis), dekorace v podobě lahví s etiketami Alkool tis musikis/Alkohol hudby, lístečky se vzkazy z knihy návštěv, možnost zakoupit si brožurku s českými překlady textů našich písní a stupňovité hlediště, na které, když se zaplnilo, se ze scény velice pěkně koukalo. Dorazili jste v hojném počtu, čehož si moc vážíme. Vytvořili jste skvělou atmosféru! 

Fotodokumentace z uvedených akcí se nachází zde www.facebook.com/jannismorasbanda nebo zde www.instagram.com/jannismorasbanda a videoklip najdete zde https://www.youtube.com/watch?v=VIHIGUO0hmY


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jannis Moras & band(a)

Děkujeme moc za vaše slova a za to, že jste na koncertě byli, moc nás to těší. Souhlasím s Vámi(Alexis - prostřední bratr), i mně se líbí jak Jannis upřímně mluví a "vyplňuje" mezery mezi písněmi.
Mějte se krásně :)

fana musil


Bez profilu

Babylon fest koncert na radnici.Byli jsme, s manželkou, velice mile překvapeni.Báječná atmosféra, skvělá muzika a průvodní slovo, které není jen vatou mezi písněmi.Velice pozitivní dojem.Děkujeme a přejeme hodně zdaru do budoucna.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
7
Návštěv celkem
3 101
Poslechnuto skladeb
904
Profil registrován
17.8.2015