Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

GrassRoad bluegrass-acoustic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Jamboree Strakonice

Minulý víkend jsme vyrazili do Strakonic na Jamboree, s Lenou a Prokopem už v pátek, zbytek kapely dorazil v sobotu ráno, před naším vystoupením.

Celý festival se z letního kina a hradního nádvoří přestěhoval kvůli vytrvalému dešti pod střechu do Kulturního domu. Aspoň nám nemokly nástroje. Páteční večer jsme si užili v klidu, zdravili se s přáteli a poslouchali výbornou muziku, zvláště v podání Poutníků a Ondry Rumla s kapelou.

V sobotu, přesněji už v 11.00 jsme i my odehráli svůj set, až nás museli vyhnat z podia :-) ale taky jsme se tím tak trochu protrápili... ze skoro prázdného sálu se zvuk vracel v několikanásobné ozvěně... na podiu byli nástroje vzájemně nečitelný... trošku zklamání...

Během celé soboty se na podiu vystřídalo mnoho kapel mne nejvíc zaujali BlueRej, New River Train, Eliška Ptáčková a naprostá špička Monogram, švédský host mne osobně neoslovil, po loňských Infamous Stringduster je laťka velmi, velmi vysoko... :-)

Domů jsme vyrazili ještě během koncertu, takže doufám, že si D.T. vyslechnu někde jinde.

No a zítra, vlastně už dnes hurá na další festivaly.


První dvě vlastní na světě..

Milí příznivci bluegrassu a GrassRoadu obzvláště! Konečně se nám podařilo vytvořit první vlastní věci. Autorem písničky "Den Poslední" je náš kytarista Petr Třebický a instrumentální skladbu dali dohromady Honza Seidl s Péťou. Těšíme se na vás! :-)


Festival Folková Loděnice

Již se blíží náš první květnový koncert v Karlových Varech. Místo je hezké, hned u řeky,pivo a klobásy tam mají taky,  tak neváhejte a přijeďte nás podpořit :-)

zde je program festivalu:

http://www.dronte.cz/index.php?page_id=48