Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

GrassRoad bluegrass-acoustic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové obsazení

Až nás letos potkáte na některém našem vystoupení a budete blíže zkoumat osobu za banjem, asi vám něco nebude hrát :-) Ano, Honza nás v lednu opustil a jeho místo obsadila rodačka z Plzně, Lucka Matoušková. Je to nadšená, šikovná a veselá holka, která neměla problém do naší party rychle zapadnout.

Honzovi moc děkujeme za spolupráci a doufáme, že se na českých podiích budeme i nadále potkávat.

 

Již příští týden s námi Lucka bude natáčet nové Promo cd, kde si budete moci poslechnoout naší novou, vlastní tvorbu.

V kalendáři je přidaných pár koncertů, další postupně doplníme.Bruntálské Indiánské Léto

V sobotu 12.9. jsme si udělali delší výlet do Jesenických hor do města Bruntál. Cesta byla dlouhá, ale veselá, řidič byl veselý, po celou dobu nás doprovázela plznička, muzika hrála na plný pecky. Kupodivu jsme ani nebloudili, protože se konečně podařilo správně nastavit GPS :-)

Festival probíhal v zámeckém areálu, počasí  bylo přívětivé, diváků bylo tak akorát, piva, medoviny a občerstvení dosti, takže za to má festival 1*. Mimo to, tam byl i doprovodný program- Meditace- vedli jí Indové, hrálo se na bicí nástroje, člověk se uvolnil, vlnil se do rytmu, zpíval se Haribol.  Dodáme sem fotky + exluzivní nahrávku!:-)

Meditace nám pomohla se uvolnit a  dobře naladit a na podiu to bylo myslím znát:-) Příště si budeme povinně před každým koncrtem hrát Haribol. 

Koncert se myslím povedl, posuďte sami- přidávám odkaz, kde si můžete poslechnout celé naše vystoupení

http://www.bil.mx-net.cz/index.php?archive=2009&file=2009/grassroad.asf

 

No a tím nám léto skončilo a pomalu se připravujeme na koncert v Bratislavě a v Budapešti.