Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gong big-beat / Zbýšov

„www.facebook.com/gong.rockband/ ; www.gongrock.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 2017_Paranoid-ukázka 81 ×

Štěpánská se blíží

Vážení přátelé,

srdečně vás zveme na tradiční Štěpánskou zábavu, která se bude konat v pondělí 25. prosince 2017 v sále Hornického domu ve Zbýšově. Vstupné v předprodeji 100 Kč, pokud zbudou volná místa, tak i 25. prosince bude možno zakoupit lístek na místě za 130 Kč. Máme ještě důležitou informaci z režie – kuchyně bude uzavřená, přijďte prosím dostatečně najezení, ať netrpíte hladem – v bříšku jako v pokojíčku.  Samozřejmě pití a drobných pochutin (brambůrky, oříšky, atd.) bude do sytosti.

Vzhledem k omezené kapacitě míst zahajujeme předprodej a rezervaci vstupenek. Pokud si přejete rezervovat místa pro sebe a svoje známé, stačí se zastavit v Prodejně kancelářské techniky u Oldy Pospíšila, na ulici 9. května 172 ve Zbýšově, kde si zakoupíte vstupenky (otevírací doba 9:00-11:300, 13:00-17:00). Předprodej bude zahájen ve čtvrtek 23. listopadu. Pokud se z nějakého důvodu nestihnete zastavit na místě předprodeje, nevěšte hlavu. Stačí zavolat nebo napsat na uvedené kontakty a domluvit se s námi na formě a místě předání vstupenek (Brno, Oslavany, Zbýšov a jiné – vše lze domluvit).

Kontakty na které lze volat a psát:

Michal Konečný – tel. 606 742 966, mail: m.konecny@email.cz

Iva Pospíšilová – tel. 737 956 941, mail: bludickaivus@seznam.cz

Informace ohledně kapacity budeme průběžně upřesňovat. Zatím zbývá: 221 volných míst

Těšíme se na Vás.

Vaši GONGové