Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Girl Therapy experimental-indie / Praha

„dark waves“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

___ONE ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇWOMAN ˇ//////////   PROJECT

 

 ________VOICE ´´guitar !!! PIANO ....musical toys

 

Girl Therapy is solo musical project by Gabriela Vašková, songwritter, poet and art performer.

 

Kontakt :

https://www.facebook.com/GirlTherapy

https://therapygirl.bandcamp.com/releases

http://gabrielavaskova.com/


https://www.youtube.com/user/GabrielaVaskova

 

Bio a historie

Girl Therapy je hudební počin zpěvačky, hudebnice a performerky Gabriely Vaškové. V minulosti vystupovala pod pseudonymem Electrica lady a zaměřovala se více na electro, ke kterému se průběžně vrací. V současnosti to doplňuje o větší spektrum živých nástrojů, jako je klavír, kytara a jiné hudební hračky. Její vystoupení doprovází performance doplněna pestrými kostýmy a zaměřena na určitý společenský nebo duchovní kontext. Před nedávnem absolvovala evropské turné s Berlínským umělcem R. Alebeekem viz. Link, kde odehrály koncerty v galeriích a industriálních prostorech Paříže, Barcelony, Bilbao, Madridu, O´Porto, Aveiro atd. V r. 2010 vydala anglicko-českou sbírku autorských básní Little Love in you pocket, inspirovanou beatníky a učitým obdobím svého života.