Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ghost in the Shell doom-metal / Plzeň

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Intro (live Pod Lampou, 2011) 701 ×
  • Call from Beyond (live Pod Lampou, 2011) 685 ×

Novinky

Konec

Tak jako všechny doom metalové kapely v Čechách, i my jsme se rozhodli ukončit svoji existenci. Budou pokračovat pokusy o tvorbu nového materiálu a pokud přijde ta správná chvíle, vrátíme se. Sbohem a díky všem, kteří nás podporovali!


EXPLORE THE WORST TOUR DNES POD LAMPOU

Již dnes večer Pod Lampou hrajeme s Ghost in the Shell, Minority Sound, Gate of Illusions, Proximity a Neron! Čekejte kratší sety vzhledem k pěti kapelám a bujarou afterparty v Alkáči! :) V sobotu nás pak čeká cesta do Pražského Exitu, kde bude stejná sestav vyjma Neronu, který nahradí pražácí The Happy Pischkots.


Worship v Praze

Upraveno:

Můj osobní bojkot našeho bandzone profilu se včerejšího večera setkal s trpkým koncem. Všechno zavinil Aleš, který prohlásil větu „Jiří zmiň se prosím tě o těch Worship“ :) I když jsem se snažil vyvolat konfliktní jednání o nepodstatnosti, časové náročnosti a neskonalé nedůležitosti, byl jsem přesvědčen, abych tak učinil. Nepomohli ani mé na místě smyšlené argumenty a tralala nápady, snažící se podkopat zašlé principy a pohřbít profil na vždy. Myslím, že z části byla na vině i nová pípa v Alcatrazu :D

FESTIVAL ZA BARÁKEM, VOL. 2: Než se dostanu k hlavnímu titulku, dovolte mi se poohlédnout za poslední akcí, naší pětičlenné formace, tedy za výstupem na Festivalu za barákem, konaném před časem v sobotu v Úterý. Klání se, dá se říci již tradičně, vydařilo, ať už se podíváme z pohledu výstupu našeho, kapel cizích, vypitých piv, popřípadě počtem výstupů na nedaleko zaparkovaný kamion. Troufám si říci - krásná tečka za festivalovou sezónou a velice příjemný zážitek pro všechny zúčastněné, kterých bylo více než sto padesát kusů.

(PŘI SPANÍ V AUTĚ NA ZADNÍM SEDADLE HROZÍ VYSOKÉ RIZIKO NEDOSTATKU SPÁNKU DRUHÉHO DNE)

A NYNÍ JIŽ K VĚCEM AKTUÁLNÍM: Němečtí funeral doom metalisté Worship se v rámci svého turné nechali obalamutit a přijali pozvání do pražského HooDoo -MUSIC CLUB- a to koncem října tohoto roku. Pokud všechno dobře dopadne, popřípadě, nic nedopadne špatně, Ghost in the Shell se objeví jakožto předskokani a v matičce měst budou opět šířit melancholii. Na paměti jsou stále skvělé předchozí zážitky z výstupu v našem hlavním městě, tak budiž nám přáno a akce to bude opět výborná.

3

2

1

A nyní grafická propaganda!

poster

Dejte si pozor na metylalkohol a zatím ahoj! 

-Juru