Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Genius Mess Poets indie-rock'n'roll / Šumperk

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Pindie-rock´n´roll jako z garáže...

http://myspace.com/geniusmesspoets
http://stage.cz/genius-mess-poets
http://www.mkmb.cz/u/genius-mess-poets/

e-mail: geniusmesspoets@centrum.cz

 

cd I wonder why do people listen to the poets ke stahnutí: 

Bio a historie

Na konci léta 2007 se sešli Wenny, Jura a Mamut, kteří v té době už nuceně museli opustit svoje teenagerský léta, tzn. období prvních sexuálních zkušeností a psaní básniček objektům sexuálních tužeb. Řekli si, že do dalších deseti let je potřeba přijít s něčím novým. A tak vznikla rock´n´rollová kapela Genius Mess Poets.
Následovalo několik zkoušení toho něco nazkoušet, v prosinci 2007 pak první koncert. V březnu 2008 se pak Jura v cool rock´n´rollovým stylu předávkoval. Ale aby naboural tradici šoubizu, nebylo to heroinem, ale DPC (což je taky cool) a prací (což už zas tak moc cool není :). No prostě po vzájemné dohodě odešel a jeho místo poety nahradila rock´n´roll queen Misha. V létě 2008 jsme pak odehráli celkem dost koncertů a natočili naše první CD I wonder why do people listen to the Poets.

Wenny the Genius - zpěv, kytara
Misha the Idiot - baskytara
Mammoth the Mess - bicí

ULTRA ŽANDA - vlk