Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Furie rock / Kralupy nad Vltavou

„Dema v nové sestavě ke stažení!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ahoj ahoj ahoj

Upraveno:

Dlouho jsme se neozvaly, ale není to tak , že by nebylo s čím. Naopak, práce je moc a času málo..... prostě kapela v aktuální sestavě Dáša, Monďa Wendy a Eva, se sžila dokupy a vše klape víc, než jsme si kdy myslely, že by mohlo!  Každá z nás v sobě vyškrábla kousek tvůrčího ducha, takže naše produkce už je skutečně společným dílem, nejen interpretačně ;) Playlist utěšeně narůstá a na co asi čekáte nejvíc, první akcičky jsou nasmlouvány, o dalších se stále jedná. Sledujte zde, nebo na našem facebooku, a včas vždy aktuální akci zjistíte a rozhodně neminete ;)

Ano, akcí třeba není tolik, kolik by se asi čekalo, ale chceme, aby jste si naše hraní užili, a stejně tak i my........ proto máme nějaké základní požadavky, na kterých si stojíme a bez jistoty technického i pořadatelského zajištění prostě akci nepotvrdíme. To je vlastně i vysvětlení, proč jsme několikero nabídek musely odmítnout (samozřejmě i mimo kolize termínů).

Jsou přidány nějaké fotky aktuální naší partičky no a to je asi vše.

Vlastně ještě připomínka, kdo chce být eso mezi publikem, na koncertu naší bandy, nosí nás na triku!!! Za symbolických 250,-Kč máme skvělá trika pro  dospělé rockerky, rockery i rockerčata ;) K mání buď na akcích, nebo přes zprávu možno domluvit předání či zaslání někde.... ;)

Konec dnešního hlášení. Užívejte krásné jaro a poslouchejte živou muziku, nejlépe FURIE!!

Monďa, Dáša, Eva a Wendy


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Sasadasa

Ahoj Honza a Johannes - omlouvám se, za menší informovanost v poslední době. Pracovaly jsme na novém repertoáru s novou zpěvačkou Evou Vlasákovou a několik koncertů již nasmlouvaných máme, na dalších smlouvách pracujeme a včas budeme informovat kdy a kde. A ano, post managera je nyní volný, bohužel po dvou měsících práce managerky jsme se domluvily, že naše představa managera, jak se o kapelu starat je jiná, takže jsme se po vzájemné dohodě po této krátké zkušenosti (věřím, že v dobrém) s mamagerkou rozešly. Na FB i zde na Bandzone je uveden kontakt na mne. Prozatím se jako kapelnice o vše stárám dále já a naskytne-li se nějaká možnost schopného človíčka, který by se o nás chtěl postarat, tak mne kontaktujte zde : rockfurie@seznam.cz , tel 607 273 717

Johannes


Bez profilu

Koncerty nejsou,manazerka neni...co se deje?

Honza


Bez profilu

Kde mate manazerku?

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 13

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
2 127
Poslechnuto skladeb
1 528
Profil registrován
18.7.2017