Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Furie rock / Kralupy nad Vltavou

„Dema v nové sestavě ke stažení!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nic není starší než včerejší noviny!

Ježíšek se v předstihu stavil i u FURIE!
Dnes jsme si s holkama rozbalily pomyslný dárek. Skrýval novou členku našeho týmu FURIE. Je jím Mili Hořínková, nová obchodnice s naší muzikou, neboli MANAŽERKA kapely FURIE.

Všichni, kteří tedy máte zájem o naše vystoupení, doplňte si prosím toto jméno i kontaktní spojení:
furie5@email.cz   720328032
Dosud uváíděné kontakty pochopitelně platí také, ale dovolate se "jen" kapelnici našeho souboru ;)

Milá Mili, ať se Ti s námi líbí a vzájemně ať se nám spolu skvěle spolupracuje 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Furie

Ahoj, děkujeme Zuzano za nabídku. Za svými texty si stojíme, nicméně byly bychom hloupé, odmítat i externí nabídky. Zkusme to. Pokud nám to sedne tématicky, a vlastně po všech stránkách, můžeme s tím společně něco vytvořit. A pokud ne.... tak prostě ne. Žádná křeč ;) Zkus něco poslat na náš email a uvidíme...... víc nejde slibovat.

Zuzana

Ahoj Eviku. Děkuji za odpověď a kompliment. Vážím si ho. Tvůj hlas je v těchto polohách opravdu jak Špinarka. A víš jak já Špinarku obdivuju. Tím chci říct,že mi nikdy nedělá problém uznat kohokoliv, ač by byl s ním předtím osobní problém jakýkoliv. Takže ještě jednou smekám klobouk. A jen mne napadlo...pak Jaroslav má problém s vašimi texty. Což po jeho názoru na tvůj zpěv hodnotit nechci :0). Ale pokud by jste měly chuť vy samy ( nemyslím tím text na pidliky pidliky), ozvi se.Pár ocenění už mám :0). A rock by byla i pro mne výzva. A na druhou stranu, proč to nezkusit? :0). A teď vážně, jestli máte zájem, tak já mám textových múz habakuk a rockový háv by jim také slušel. Dej vědět. Číslo máš. Z

Furie

Děkujeme Stando Štěpe (y)
Každý má nárok na svůj vkus. Někdo je mile překvapen a někomu se prostě do vkusu netrefujeme. Je normální to i sdělit. Forma sebeprezentace nás jako kapely, stejně jako každého jednoho posluchače už může být různá. Chci říct, že nejen kumštýř jde " s kůží na trh"... i o kritikovi si z jeho řádků přečte lecos ;)
Dost už k tomu.
Za nás, za FURIE chceme jen říct, že muziku, kterou hrajeme, děláme ze srdce a z toho, jak ji vnímáme a máme zažitou. každá máme jiné hudební kořeny i zkušenosti a to celé zamíchané dokupy pak je tvorba FURIE. Nezamrzly jsme někde v retro dobách, no těžko po nás někdo může čekat nějakou super modernu, když jsme kvarteto rockerek z kategorie 40+ ;)

Takže děkujeme všem, kteří se naší muzikou cítí osloveni a kterým dělá radost. Díky-

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
1 587
Poslechnuto skladeb
1 099
Profil registrován
18.7.2017