Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Furie rock / Kralupy nad Vltavou

„Dema v nové sestavě ke stažení!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Co je u FURIE nové

Ahoj,

slibně se rozjíždějící kapela se na čas stáhla z podií. Důvodem, jak možná mnozí vědí, je zářijový odchod naší původní zpěvačky Táni Poláčkové, která sebou zároveň odnesla i práva na používání mnohých textů našich věcí.
Situace se poměrně rychle stabilizovala příchodem nové pěnice, Evy Vlasákové. Nicméně  s tím dochází k většímu či menšímu přearanýování většiny písní, a zároveň přetextování, v čemž jsme objevily docela potenciál uvnitř kapely. Všechny členky se tak aktivně zapojily do tvorby. Každopádně jsme si daly slib, že od nynějška uslyšíte FURIE jen v češtině. Cílíme na tuzemské publikum a není tedy důvod se snažit být "světové" texty v angličtině, jako to dělají mnozí jiní....

V přehrávači jsou aktuálně 4 demo písničky tak jak nově FURIE zní, a jsme rády za každé stažení, poslechnutí, sdílení nebo kopírování ;)

Zároveň také platí výzva všem schopným obchodníkům s muzikou.... hledáme schopného manažera, který by se dokázal postarat o naši kapelu.V nějaké blízké době doplníme další kolonky našeho profilu ;) Hlavní info místo však zůstává stále na Facebooku, na stránce kapely FURIE.

Děkujeme za přízeň.
Dáša, Eva, Monďa a Wendy


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Johannes


Bez profilu

Koncerty nejsou,manazerka neni...co se deje?

Honza


Bez profilu

Kde mate manazerku?

Furie

Ahoj, děkujeme Zuzano za nabídku. Za svými texty si stojíme, nicméně byly bychom hloupé, odmítat i externí nabídky. Zkusme to. Pokud nám to sedne tématicky, a vlastně po všech stránkách, můžeme s tím společně něco vytvořit. A pokud ne.... tak prostě ne. Žádná křeč ;) Zkus něco poslat na náš email a uvidíme...... víc nejde slibovat.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 12

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
1 895
Poslechnuto skladeb
1 337
Profil registrován
18.7.2017