Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fuerza Arma hip hop-rap / Ostrava

„Koncert v Praze 15.2.2014“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ!!

Vážení fanoušci,

Je nám to velice líto, ale na vlastní kůži jsme se přesvědčili, že přísloví o tom, že dvakrát nevstoupíte to jedné řeky, bohužel neplatí. Alespoň ne v Praze. Magistrát hlavního města nám opět nedovolí uskutečnit koncert skupiny Fuerza Arma, který se měl konat tuto sobotu v klubu Mojo. Ještě nemáme oficiální vyjádření zodpovědných činitelů, kteří o tom rozhodli, proto se zatím nechceme pouštět do předčasných soudů. V každém případě nám však toto jednání přijde hodně zvláštní. V nejbližších hodinách a dnech se pokusíme zjistit víc a budeme vás informovat ať už o konkrétních důvodech zrušení koncertu, tak i o případném novém termínu. Ještě jednou se vám všem omlouváme, i když jsme bohužel jen loutkami mocných. Jako malá náplast Vám doufám poslouží nový videoklip na velice aktuální témata, který je momentálně v postprodukci.

Zároveň bychom rádi upozornili na fakt, že se objevují falešné profily skupiny Fuerza arma, které se snaží očernit její jméno. Jediný Oficiální profil, na kterém se můžete dozvědět pravdivé informace, je zde a námi vytvořených událostech! Od všeho ostatního se striktně distancujeme. Děkujeme, že stojíte na naší straně.

FUERZA ARMA.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

zruš ten fake štětko !


Bez profilu

sundej boty , ty chceš zažít ameriku ty zmrde ?

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 14

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
4 236
Poslechnuto skladeb
761
Profil registrován
6.2.2014