Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Frozen Poppyhead metal / České Budějovice

„Nový videoklip "Falko" je venku!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Falko- The First Furrow (2018) 442 ×
  • From Nowhere to Nowhere- The First Furrow (2018) 110 ×
  • Recipe- The First Furrow (2018) 78 ×
  • Mr. Incognito- The First Furrow (2018) 59 ×
  • Real as Nothing- The First Furrow (2018) 47 ×
  • Blessing of Doom- The First Furrow (2018) 243 ×
  • Hectic- The First Furrow (2018) 266 ×
  • Searing Tides- The First Furrow (2018) 248 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Scream
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme metalová kapela Frozen Poppyhead a snažíme se hrát tak tvrdě, jak jen to cítíme! Okuste naši mrazivou muziku právě teď!

Bio a historie

Frozen Poppyhead je česká metalová skupina založená v roce 2017. Tuhle formaci tvoří zpěvák a sólový kytarista Richard Tolkner, vokalista a doprovodný kytarista Alfreda Rezek, vokalista a bubeník David Halada a basista Jan Tošer. Celá myšlenka pochází z Richardového projektu "Toky - Screaming of Silence", který vytvořil silné základy pro současnou kapelu. Všichni hráči se navzájem znali po mnohem delší dobu, než Frozen Poppyhead doopravdy existuje, protože spolu hráli v metalcorové kapele zvané ZeroHero. Nicméně většina kapely chtěla směřovat svou hudbu jiným směrem, a tak se rozhodli založit Frozen Poppyhead. Jejich první single "Blessing of Doom" byl vydán 31. července 2018. Lyric video k "Hectic" vyšlo o měsíc později a za další dva měsíce vydali svůj první videoklip k písni Searing Tides. Kapela je známá pro jejich melodické refrény, silné texty, kytarová sóla a těžký zvuk!