Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Free Q rock-alternative / Praha

„New Release! LP- Space Jungle“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Vinyl žije!

Zdravíme vespolek,

po dlouhym čekání konečně nadešel moment, kdy jsme se všema smyslama pokochali naší první deskou Space Jungle v analagovym podání. Desky neskutečně hrajou, příjemně voněj a díky Tomáši "Minimu" Petrovi taky krásně vypadaj.

Stovky kil vylisovaná verze jak fakt něco jinýho a zvuk se nedá srovnat. Jsme rádi, že jsme přes veškerý průtahy a problémy vytrvali a nikdo nám to neveme. 

Pokud si nějakej ten exemplář zakoupíte, tak nejenom, že budete všechno to o čem tu mluvíme zažívat denodenně na vlastní kůži, ale taky podpoříte ten nákladnej a zdlouhavej proces, jimž Space Jungle přicházela na svět.  

Ke koupi je Space Jungle přes náš profil na facebooku. Stačí akorát napsat zprávu a mi Vám desku na dobírku zašlem nebo si jí osobně předáme. Cena je symbolických 200,- Kč.

Pokud nemáte gramofon, desku si stejně kupte a následně zadarmiko stáhněte verzi v 101110101 zde.


Těšíme se na Vaše reakce, kritiky a objednávky.

Váš FreeQ


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

pandoora

Zdravím. Zbožňuju vaší píseň o kouření. Je nějaká možnost, kde ji slyšet, kromě vašich koncertů? Jestli ne, tak jsem vážně zarmoucena, protože je úžesná!! A vůbec vy jste úžasní. Dnes v Besedě zase pecka!

Máslič


Bez profilu

Free Q = free quality!

pandoora

Pánové (a dámo) jste úžasní! Včera jsem měla tu čest si vás poslechnout v Besedě a musím říct: Klobouk dolů! Máte skvělý potenciál. Jsem ráda, že se z vás stal Gandalf Bílý.
Brian E.

Zobrazit všechny názory »