Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Franta Vlček folk-acoustic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

16.2.(pá) Balbínka od 20h Sešlí z Krychle !

Upraveno:

UKÁZKY dle (a)becedy:

VLÁĎA DOBEŠ   - - -  ZUZANA DUMKOVÁ  - - -  H U M B U K
MILAN JABLONSKÝ - - -  MICHAL KNÉBL  - - -  FRANTA VLČEK  ...     + ?

Hůůishůůů ?

Vláďa Dobeš – dlouho odkládaný o to víc vymodleně vytěšený. Zahraje-li určitě?
Nenechte si originálnosti a překvapení s typickým držením kytary hezky kolmo k zemi.
Humbuci
- ... gejzír nápadů a radosti ze šlapací muziky.  Ze začátků roku opět
z matfyzu-li pěkně rozezpívaní? I letos zda rozpumpují večer zpěvy k hlubokému zamyšlení či bezmyšlenkovému tanci u baru?... (Bylo by to počtvrté …). 
Zuzana Dumková   Zahraje nám latinsko-amerrrickyyy .. ?).  Většinou učinkuje se svojí kapelou.  Kdo chcete přijít na kloub, proč mívá v Jazz Docku plno?
Milan Jablonský  - guru, ředitel, génius...(o ňom citace sešlého pamětníka největšího rozpuku Krychle - KáVé Cimbury: “...bez M.J. by byla Krychle nebyla“ - - -  Nebo tak nějak :-) - - Polaská bránice?  -  Ano, tentokrát dvěma vstupy. Prej „víc si s sebou neberu ..“ ...a  „...hlavně, aby zrovna nenapad sníh“ - - Michal Knébl je jistota, která nezklame. Klasik! Navíc se smyčcem... ! .. Umí zahousti a i s kytarou nám dovede čekaná i nečekaná překvapení. Olympijsky do cíle i za několik vteřin ... Sólově - bez Panelfotrů - je velmi vzácný. Franta Vlček – k tomu, co sám neumí si přizval mladšího – Martina. Se starými songy sem tam v novém ošatu ! a i s nějakými novými bez šatu?

Fotka uživatele Franta Vlček.
Sešlost…“  nám letos vychází na šťastný p á t e k    16.února , roku páně nového od 20:00h ,Opět pod balbínským názvem  "Franta Vlček & hosté"  ( rezervace )