Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Forum II rock-big-beat / Přerov

„!!! Aktuální koncerty 2018 !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Marlboro Man 3 523 ×
  • Bigbít 3 365 ×
  • Zpitej jak dán 2 550 ×
  • Holka jsi v tom 3 087 ×
  • Prokletej páč 2 531 ×
  • Chvíle 2 157 ×
  • Růže 2 290 ×
  • Starý dobrý časy 1 950 ×
  • Nebreč 2 035 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Zleva

Josef Vaca – kytara, zpěv

Eda Herman – bicí

Karel Horký – klávesy, zpěv

Luděk „HUGO“ Brunda – zpěv

Bio a historie

Bylo nebylo …


Přerovská rocková kapela Forum II vznikla jako pokračovatel legendární skupiny Forum z Přerova (Želatovic).

Konec roku 2001 se stal jakýmsi mezníkem v historii skupiny Forum a od ledna 2002 se začíná datovat nová historie nové skupiny FORUM II.

První akci kapela odehrála 2.2. 2002 v Kokorách. Zakládajícími členy byli Karel Horký (klávesy), Luděk ,,Hugo" Brunda (zpěv), Eda Herman (bicí), Jarda ,,Boroš" Odložilík (kytara), Pavel Košutek (kytara) a Jirka Tvrdoň (basová kytara).

Změny na sebe nenechaly dlouho čekat a tak již záhy, po dvou měsících hraní, kapelu opustil Pavel Košutek a nadále už se pokračovalo v dalším působení s jedním kytaristou. Nejvíce se personální změny týkaly hlavně postu basové kytary, kterou postupně vystřídalo několik muzikantů, až se ke ,,struně" dostal nynější basák Pepa Vaca, jenž v kapele účinkuje od 15.3. 2008.
Další velká změna byla na postu zpěváka, kdy Luďka ,,Hugo" Brundu nahradil 8.11. 2003 nový zpěvák Jarda Škola. Ten s kapelou hrál do konce roku 2007. Poté se za mikrofon opět po pauze navrátil 15.3. 2008 Luděk ,,Hugo" Brunda.
Na sklonku roku 2010 v kapel končí kytarista Jarda ,,Boroš" Odložilík. Jeho poslední akcí byla 25.12. 2010 štěpánská zábava v Rokytnici u Přerova. Na post kytaristy přechází dosavadní basák Pepa Vaca.

Kapela hraje částečně převzatý a částečně vlastní repertoár doplněny o nejznámější skladby z dob původního Forumu. Nesmrtelné a velmi oblíbené hity Bigbít, Růže nebo Stále volám kde jsi doplňují kousky z vlastní tvorby a převzaté, ať už od českých, či zahraničních kolegů.

Výběrem repertoáru se kapela snaží vyhovět všem generacím posluchačů. Zvuková aparatura, používaná hudební skupinou Forum II, ozvučí taneční sály i venkovní prostranství. Doprava hudebníků a aparatury zajištěna vlastní. Ceny hudebních produkcí jsou smluvní dle počtu muzikantů. Kapela hraje ve tříčlenném (minisestava) nebo čtyřčlenném obsazení.

Neváhejte a přijďte se pobavit na bigbít s kapelou Forum II, uvidíte, že se poté budete rádi vracet na další a další akce kapely.

ODKAZY:

1. neoficiální web kapely - www.forumii.wbs.cz


Profil kapely na facebook.com