Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

FOH thrash-death / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hope and Despair 93 ×
  • Illumination 67 ×
  • Blind Warior 79 ×
  • Toxic Waste 67 ×
  • Average 56 ×
  • Cover: Dismember - Chasing The Serpent 50 ×
  • Heavy Úchylárna 61 ×

Novinky

Projekt FOH stále žije

Posledních pár měsíců to tady bylo trochu u ledu. Důvod je kapela Dying Behind www.dyingbehind.com , kde jsem v posledních pár měsících nechával 100% hudební energie. Ze stejného důvodu jsem z tohoto profilu odstraníl skladby, který hrajeme s DB. Zaznamenali jsme docela slušný progress, odehráli první koncerty a kapele jede dál, což je super.

Každopádně tahle moje sólovka stále existuje a dokonce pro ní chystám nový koncepty na skladby. Každý, koho by to oslovilo, hlašte se a z konceptů uděláme celý fláky.

Peterson


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Krevel

Škoda, že je to jen projekt. Má to potenciál! Taky frkáme thrash... zkuste to posoudit., snad nestojí úplně na howno! (R.K.K.)

Let Them Burn

LET THEM BURN (melodic death) - praha
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- _-_
Zdar Kapelo, hledáme příležitost ke hraní. Rádi kdekoliv zahrajeme . Demo ještě není tak aspoň krátké video z koncertu. Mrkněte pište.
Jinak hledáme...hledáme... hledáme

Zobrazit všechny názory »