Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Flendrs rock'n'roll / Vrchlabí

„Album "Nepropadejte paničce" je venku!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Láska k prasknutí- Nepropadejte Paničce (2014) 531 ×
  • Studentský život- Nepropadejte Paničce (2014) 342 ×
  • Deodoranty 922 ×
  • Šampóni 741 ×

Novinky

Pozor!!!

Upraveno:

Nepropadejte paničce!!!

Ahoj, v uplynulých týdnech se odehrály poměrně zásadní události, kteréžto vám, našim milým zde rádi nastíníme.

Především došlo k tomu, že jsme nahráli desku. Jak se nám to stalo? No...jednoduše. Jak bylo napsáno v předchozím příspěvku, 3.7. jsme se hermeticky uzavřeli před světem do studia Faust Records v pražských Dejvicích. S Derekem Saxenmeyerem za mixážním pultem jsme nahráli hromadu materiálu, který se po donahrání všech nástrojivých stop, sborů, zpěvu, procesu smíchání výše zmíněným Derekem a masteringu až v dalekém londýnském studiu Fluid Mastering proměnil na naší první, dlouhohrající desku. Na albu můžete slyšet i Hammondovy varhany, na které nahrál Robert Vašíček. Sborové vokály nám nazpívaly krásné zpěvačky Luss a Daniela. O obal se nám postarali Kristina Paulů, kterážto namalovala naší Paničku, a Marek Pohl, který se postaral o celkovou grafiku alba. Tímto všem zúčastněným velice děkujeme!! Fotky z nahrávání si můžete prohlédnout zde.

Youtube Video 4hg6rORrGRkYoutube Video 4hg6rORrGRk

V přehrávači si můžete jako ukázku poslechnout 2 skladby z alba, kterýmižto jsou píseň Láska k prasknutí a Studentský život. Taktéž jsme si založili profil na síti Soundcloud, pokud byste nechtěli naše písně z jakéhokoliv důvodu poslouchat zde, ale tam.

Pokud máte zájem o naše CD a nepodaří se vám zastihnout nás na něktrém z koncertů či osobně, napište nám e-mail flendrsband@centrum.cz nebo pošlete zprávu na náš facebokový profil a domluvíme se na zaslání nebo na jiném způsobu doručení.

Dne 20.12. 2014 jsme nejen zapili narozeniny našeho bubeníka, ale hlavně jsme pokřtili naše album ve Victory Baru ve Vrchlabí. Kmotrem desky se stal samotný Ned Flendrs. S námi vystoupila kapela Vacancy a bavila účastníky po zbytek večera. Fotografie ze křtu si můžete prohlédnout zde abyste viděli, jaká byla atmosféra.

Dne 27.12. 2014 jsme vystoupili na Plese nosorožců, studentů a lidí v klubu Kotelna ve vrchlabském KD Střelnice jako alternativa k taneční kapele. Byl to pro nás nevšední zážitek, protože jsme naše hraní museli přizpůsobit prostoru a nacvičit několik coverů navíc. Fotografie můžete vidět zde.

Co nás - vás čeká a nemine?

Nejbližší příležitost k tomu nás vidět, budete mít 28.2. na maturitním plese trutnovské 2.GN ze Soš a Sou.

Další příležitost budete mít 19.3. v Hradci Králové, kde vystoupíme v legendárním AC klubu s naší spřízněnou kapelou Cémur Šámur.

O necelý měsíc později, 5.4. zahrajeme dokonce dvojkoncert, nejprve v klubu Továrna jako předkapela skupiny Jelen a poté v Lánově v KD.

Samozřejmě, že děláme na nových písních :)

Sledujte náš profil zde (slibuju, že sem budu psát častěji, než jednou za půl roku *Th*) nebo na Facebooku, abyste věděli kde, kdy a jak nás můžete vidět a hlavně slyšet! :)

Long live Rock 'n' Roll!!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »