Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Four in Van pop-rock / Vysoké Mýto

„Sledujte naše dění na FB...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Máš co říct (studio version 2017) 650 ×
  • Cikáni (studio version 2017) 414 ×
  • Autonomní (live 2017) 675 ×
  • Lovci snů 976 ×
  • Růžový nebe 1 203 ×
  • Realita 959 ×
  • I see fire 709 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

členové:

Anežka Jiskrová - zpěv, kytara, housle
Ladislav Beneš - kytara, zpěv
Ondřej Jiskra - trombon, syntetizátor, zpěv
Markéta Vedralová - bicí, zpěv
Lukáš Doležal - basová kytara

Bio a historie

Four in Van se rozjeli v červenci roku 2015, a to z malého východočeského města rovnou do německých ulic, kde hráli a zpívali do roztrhání těla a německých peněženek. Zájem kolemjdoucích je nakopl k tvorbě a po návratu se začali hudbě věnovat naplno. Z buskerské čtyřky se vyklubala kapela.

Pochází z větší části z Vysokého Mýta, hrají převážně pop-rock, a přestože začali v cizině, texty skládají hezké – české. Jedinečné aranže obohacuje kovový zvuk pozounu a živé melodie zase působivé vokály, které pohladí na duši.

Four in Van byli předkapelou známého amerického zpěváka Elijah Forda s kapelou The Bloom a vystoupili i v polském Ozorkowě. V roce 2017 vyhráli uznávanou soutěž Šance muzikus. Koncertovali na předních českých festivalech jako Rock for People, Sázavafest, Open Air Přeštěnice, Slunovrat 2017 či Praha žije hudbou. Slyšet jste je mohli např. v legendárním strahovském Klubu 007, Bounty Rock Café Olomouc nebo oblíbeném M-klubu.

Od jisté doby je jich pět, dodávku si pořídili ojetou, ale to nic nemění na tom, že mají drive a chuť hrát. Čekat tak můžete pěknou jízdu.

Fanoušci: 25

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
6 869
Poslechnuto skladeb
7 163
Profil registrován
25.9.2015