Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Four in Van pop-rock / Vysoké Mýto

„Sledujte naše dění na FB...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Máš co říct (studio version 2017) 759 ×
  • Cikáni (studio version 2017) 468 ×
  • Autonomní (live 2017) 758 ×
  • Lovci snů 1 058 ×
  • Růžový nebe 1 290 ×
  • Realita 1 023 ×
  • I see fire 738 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

členové:

Anežka Jiskrová - zpěv, kytara, housle
Ladislav Beneš - kytara, zpěv
Ondřej Jiskra - trombon, syntetizátor, zpěv
Markéta Vedralová - bicí, zpěv
Lukáš Doležal - basová kytara

Bio a historie

Four in Van se rozjeli v červenci roku 2015, a to z malého východočeského města rovnou do německých ulic, kde hráli a zpívali do roztrhání těla a německých peněženek. Zájem kolemjdoucích je nakopl k tvorbě a po návratu se začali hudbě věnovat naplno. Z buskerské čtyřky se vyklubala kapela.

Pochází z větší části z Vysokého Mýta, hrají převážně pop-rock, a přestože začali v cizině, texty skládají hezké – české. Jedinečné aranže obohacuje kovový zvuk pozounu a živé melodie zase působivé vokály, které pohladí na duši.

Four in Van byli předkapelou známého amerického zpěváka Elijah Forda s kapelou The Bloom, britského písničkáře Jamese Harriese nebo českého zpěváka Pavla Calty. V roce 2017 vyhráli prestižní soutěž Šance Muzikus. Koncertovali na předních českých festivalech jako Rock for People, Sázavafest, Open Air Přeštěnice, Slunovrat či Praha žije hudbou. Slyšet jste je mohli např. v legendárním strahovském Klubu 007, Bounty Rock Café Olomouc, vysokomýtském M-klubu či Kotelně v Litomyšli. Vystoupili i v polském Ozorkowě.

Od jisté doby je jich pět, dodávku si pořídili ojetou, ale to nic nemění na tom, že mají drive a chuť hrát. Čekat tak můžete pěknou jízdu.

Fanoušci: 25

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
7 406
Poslechnuto skladeb
7 671
Profil registrován
25.9.2015