Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fish Fingers funk-rock / Vamberk

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Fish Fingers pochází z města Vamberk. Hraje vlastní tvorbu, stylem funky&pop.

FF vystupuje v tomto složení:

Honza"SET"Čepelka-pozoun

Miloš "TÓŠA" Tošovský - el.kytara  

Martin Štantejský - zpěv, basa

Ondra Matička - tenor saxofon

Honza Matička  - alt saxofon

Honza "Kempré" Šmídek - bicí

  • Čas od času se nás lidé ptají,jak vnímáme svoji pozici na hudební scéně...

Já myslím,že budu mluvit za všechny, když řeknu, že  nejlépe náš potenciál vystihla velká osobnost showbusinessu-miláček publika,Darek Vrána:

"ŽÁDNÝ VELKÝ UMĚNÍ,LIDI SE CHTĚJ PŘEDEVŠÍM BAVIT !!!"

KONTAKT : tel.- 605164135 - Honza mail:  fishfingers@seznam.cz

Bio a historie

Kapela vznikla v roce 2005, založena původními členy, Honzou Šmídkem a Martinem Štantejským. Po příchodu kytaristy Vojtěcha Bureše začala trojice dělat svůj nový vlastní repertoár. Další do kapely přišel klávesista Jakub Kůla a později se připojila i dechová sekce v podobě: Jan Bahník + Ondřej Matička. V této sestavě stačila kapela odehrát kolem 10ti koncertů. Dočasně tuto dvojici nahrazují choceňští dechaři Milan Chejnovský a Aleš Kajzrlík. Zpět je původní dvojka posílena o nového člena, talentovaného altkaře Honzu Matičku. Zároveň Jakub Kůla FF opouští. Kapela se stylově pohybuje v funky&pop a za svůj dosud největší úspěch považuje 2. místo v soutěži amatérských kapel v MC Klubu Kotelna v Litomyšli a umístění v top 10 na soutěži Broumovská Kytara 2007., kde porota vybírala z více než 70 kapel.V dnešních dnech Vojtu Bureše na postu kytaristy střídá Miloš“TÓŠA“Tošovský a kapela opět tvoří nový materiál.

Uvidíme se na koncertech!!