Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Finnlandia (Nightwish tribute) symphonic-melodic / Praha

„nové skladby na spadnutí“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Deep Silent Complete (zkušebna - bez úprav) 80 ×

Novinky

poděkování

zdravíme všechny, kteří se včera zúčastnili koncertu ve Vagonu, vytvořili jste perfektní atmosféru, moc jsme si vystoupení užili a těšíme se na další koncerty, o kterých budeme za včasu informovat.

Napište nám své postřehy, hodnocení, kritiku atp. na včerejší naše najtvišování, příp. navrhněte písničky, které od nás chcete slyšet. Budeme rádi za každý názor a připomínku.

Vaši Finnlanďáci


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Iva

kapela Finnlandia je složena z amatérských nadšenců, kterým není hudba Nightwish (zvláště starší tvorba) vůbec proti srsti. Zabýváme se převážně starší tvorbou, jelikož písničky z uvedených let se již příliš nehrají a kapela propaguje zejména svou novou tvorbu a chceme přitáhnout nejen mladší fandy ale i ty dlouhodobé.
Stále na sobě pracujeme a dáváme do zkoušení maximum. Nevadí nám, pokud nám zde napíšete připomínky nebo zlepšení, klidně nás upozorněte na příp. chyby nebo nedostatky, rádi si je vyslechneme a budeme dělat vše pro to, aby se vám naše vystoupení co nejvíce líbila a mohli jste si je užít se vším všudy.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 4

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
612
Poslechnuto skladeb
80
Profil registrován
2.9.2016