Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

LeviaCore gothic-metal / Přerov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • I miss you 399 ×
  • Assassins of Night 328 ×

Novinky

Odchod kytaristy

Tak se s váma všema loučím, zažili jsme občas pěkné - občas těžké chvilky. Bylo to fajn, doufám, že budete pokračovat i dál beze mě. Hraní ZDAR.

 

Mira S. (Anemo)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Cheeta - guitar, bass

hoj, úplně jsem zapomněla, že se máme ve spřízněných...tak jsem ze zvědavosti poslechla..nahrávky nejsou špatný, zní to líp jak tehdá na Krockerovi, velký problém je zatím v té rytmice, konkrétně kytara se nějak hodně zadrhává, ale to asi víte:))

Metalfawn D95

No hoši,dá se to poslouchat,ale máte před sebou ještě hodně práce a trpělivosti,teď se Vám to možná nezdá,ale jste teprve ve fázi vývinu,ale máte našlápnuto k úspěchu,ovšem všechno chce svůj čas a peníze a taky sebeobětování,takže koho z Vás to baví ať to dělá naplno,ale kdo na to nemá čas toho raději hned vyhoďte,ušetříte si tím peníze,čas a hlavně posun ve slibné karieře,nadějných muzikantu sice moc není,ale chce to taky hledat naplno.Hodně štěstí s basákem,mějte,se a určitě pokračujte a na kritiku se vyserte,nikdo dokonalej hned z nebe taky nespadl.

Ultia

čau.... Hledáme kvalitního basáka s vlastní iniciativou a podobným pohledem na hudební tvorbu. Nejlépe v okolí Přerova. Kdyby jste o někom věděli, dejte prosím vědět.... díky

Zobrazit všechny názory »