Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Fiesta rock rock-hard rock / České Budějovice

„Zábavka v Hrdějovicích 24.10.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Charitativní koncert pro MaM Rodinka domov pro seniory

Upraveno:

Naše první letošní vystoupení bude trochu jiného charakteru, a tak pozvánku na něj musíme začít trochu obšírněji.

Co je MaM Rodinka ? To je zařízení na poskytování sociální služby seniorům,kteří mají sníženou soběstačnost a vyžadují pravidelnou pomoc jiné osoby  ( více na www.mamrodinka.cz ).

A v tomto zařízení bohužel, kromě seniorů, leží i pacient ,který do věkové kategirie seniorů nezapadá. Je jím Míra Motl , který díky   " pomoci kamarádů "  ( nepřehlédněte uvozovky, jsou víc než na místě ) je více než dva roky v komatu s apalickým syndromem.   Právě díky jeho tragickému osudu toto zařízení vzniklo.

A protože provoz takového zařízení není jistě jednoduchý, rozhodli jsme se aspoň trochu pomoct a MaM Rodinku podpořit , a výtěžkem naší akce zkusíme aspoň částečně přispět na zakoupení elektrického zvedáku, který slouží k přemisťování nepohyblivých pacientů z postele na vozík , na WC, do koupelny a podobně , a který by obsluhujícímu personálu výrazně ulehčil namáhavou a neocenitelnou práci.

Akce proběhne 10.3. v RIVER  MUSIC  CLUBU  v Českých Budějovicích ( dříve Martys, později Highway 61) a spolu s námi  vystoupí skupiny FONTANELA a SEVEN ´S Unplugged. Začátek je ve 20:00 a vstupné 100,- Kč.Jistě nemusíme dodávat, že všechny zúčastněné kapely hrají bez nároku na honorář , stejně jako provozovatel River clubu poskytl zcela nezištně svoje prostory , takže celý výtěžek skutečně poputuje na místo svého určení.

Srdečně tedy zveme nejen příznivce dobrý muziky , ale i lidi s otevřeným srdcem. Přijďte podpořit dobrou věc.

Vaše FIESTA

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Kateř.


Bez profilu

Díky za Hrdějovice, bylo to...fajn,myslím, že většina zúčasněných si to užila a o to přece šlo . Tak zas někdy!

Satycarion

Ahoj chlapi,
děkujeme za příležitost si zahrát na super akci ve vaší domovině. Všichni byli skvělí a nálada výborná. Moc se nám u vás líbilo.
Zatím se mějte fajn a ať vám to hraje minimálně tak super jako doposud.

Za Satycarion - Standa

Zobrazit všechny názory »