Václav Votruba 28 let / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Václav Votruba si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

NĚCO MÁLO O MNĚ

Upraveno:

KDE HRAJI

DARK ANGELS (od roku 2004)

AFTER RAIN (od roku 2009)

NO BELIEF (od roku 2010)

PISATELSKÁ MINULOST (v hudební rovině)

METAL FOREVER & METAL MAN (www.metalforever.info) - 2003 - 2012

V roce 2003 jsem založil fanzin Metal Forever. Tehdy jsem ještě neměl pořádně o internetu šajnu, Metal Forever byl tedy tištěný. Každého čísla (byly tři) vyšel náklad zhruba 30 kusů, které byly distribuovány v domažlické prodejně CD. Krásné začátky :-) I přes lásku k tisku jsem nakonec usoudil, že je budoucnost vážně na internetu. Nastoupil jsem do webzinu Metal Man a Metal Forever poslal k šípku. Trvalo to ale jen pár měsíců, než se na netu objevila první (notně amatérská) verze Metal Foreveru. Usoudil jsem, že se budu věnovat jen svému projektu a Metal Manovi dal vale. Osud to ale chtěl tak, že se naše cesty za pár let opět zkřížily. Metal Man se k Metal Forever připojil a pod společnou hlavičkou fungujeme až do dnešních dní. V roce 2012 jsem se rozhodl pověsit psaní o hudbě na hřebíček a věnovat se jen a pouze druhé straně - tedy vlastní muzice. Metal Forever jsem předal do rukou dlouholeté kolegyni Radce Kučerové.

PAŘÁT MAGAZINE - 2007 - 2009

Pařát byl moje srdcovka. Dodnes ho považuji za nejlepší metalové médium v Čechách. Nastoupil jsem do něj v roce 2007 (nebo 2006) a vydržel až do roku 2009. Tehdy jsem začal spolupracovat s dalším hudebním časopisem a bylo jasné, že už to časově nezvládnu...

HARD ROCKER - 2008 - 2010

Když mě v roce 2007 kontaktovala Karla Černá, zda bych se nechtěl podílat na zcela novém metalovém časopisu, byl jsem okamžitě pro. Ačkoliv jsem měl Pařát rád, vadila mi tam určitá stylová omezenost. V Hardrockeru jsem dostal totální svobodu a tu jsem s chutí využíval - vlastní rubriky, články dle vlastního uvážení... Bohužel časopis nevydržel. V roce 2010 přišel konec.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Unborn

Zdravíme!

Bohužel přicházíme se sdělením, že se naše kapela rozhodla ukončit činnost (více na našem profilu). Poslední koncert odehrajeme 24.1.2015 na WINTER METAL ATTACKu v pražské Nové Chmelnici, kde nás podpoří naši kámoši: Tortharry, Beast Within the Sound, Zodiac Ass, Noisebleed, Halalí a Secret of Darkness. Poslední jmenovaní zde současně pokřtí nové CD "Neotericus Universum". Na této akci bude k dostání náš merch za speciální ceny: libovolné triko za 100 Kč, CD Six Ways of Suffering za 50 Kč a CD Awaken to Reality za 100 Kč. Navíc prvních 50 platících dostane CD AtR zdarma. Více info najdeš na: https://www.facebook.com/events/1487175… Doufáme, že si s námi přijdeš naposled pořádně zapařit a že budeš i nadále poslouchat naši muziku poté, co sejdeme z očí a uklidíme se do ústranní.

Děkujeme Ti jako našemu fanouškovi za přízeň!

UNBORN

Zobrazit všechny názory