Václav Votruba 28 let / České Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Václav Votruba si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

NĚCO MÁLO O MNĚ

Upraveno:

KDE HRAJI

DARK ANGELS (od roku 2004)

AFTER RAIN (od roku 2009)

NO BELIEF (od roku 2010)

PISATELSKÁ MINULOST (v hudební rovině)

METAL FOREVER & METAL MAN (www.metalforever.info) - 2003 - 2012

V roce 2003 jsem založil fanzin Metal Forever. Tehdy jsem ještě neměl pořádně o internetu šajnu, Metal Forever byl tedy tištěný. Každého čísla (byly tři) vyšel náklad zhruba 30 kusů, které byly distribuovány v domažlické prodejně CD. Krásné začátky :-) I přes lásku k tisku jsem nakonec usoudil, že je budoucnost vážně na internetu. Nastoupil jsem do webzinu Metal Man a Metal Forever poslal k šípku. Trvalo to ale jen pár měsíců, než se na netu objevila první (notně amatérská) verze Metal Foreveru. Usoudil jsem, že se budu věnovat jen svému projektu a Metal Manovi dal vale. Osud to ale chtěl tak, že se naše cesty za pár let opět zkřížily. Metal Man se k Metal Forever připojil a pod společnou hlavičkou fungujeme až do dnešních dní. V roce 2012 jsem se rozhodl pověsit psaní o hudbě na hřebíček a věnovat se jen a pouze druhé straně - tedy vlastní muzice. Metal Forever jsem předal do rukou dlouholeté kolegyni Radce Kučerové.

PAŘÁT MAGAZINE - 2007 - 2009

Pařát byl moje srdcovka. Dodnes ho považuji za nejlepší metalové médium v Čechách. Nastoupil jsem do něj v roce 2007 (nebo 2006) a vydržel až do roku 2009. Tehdy jsem začal spolupracovat s dalším hudebním časopisem a bylo jasné, že už to časově nezvládnu...

HARD ROCKER - 2008 - 2010

Když mě v roce 2007 kontaktovala Karla Černá, zda bych se nechtěl podílat na zcela novém metalovém časopisu, byl jsem okamžitě pro. Ačkoliv jsem měl Pařát rád, vadila mi tam určitá stylová omezenost. V Hardrockeru jsem dostal totální svobodu a tu jsem s chutí využíval - vlastní rubriky, články dle vlastního uvážení... Bohužel časopis nevydržel. V roce 2010 přišel konec.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory