Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tom Muž, 31 let / Přerov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Tom si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Veronika Netušilová Stříbrná

Ahoj Tome! Dostala jsem na Tebe kontakt od Ondry ze sic.engine a dřívějších Proof. Stěhuji se z Prahy do Kroměříže za skvělým učitelem na zpěv a dávám dohromady kapelu.Podle toho co jsem říkala Ondrovi ,by Ti byl ten styl blízký a jsi velmi zdatný kytarista.Ráda Ti povím víc ,tak pokud by si měl zájem napiš na mail VERSTR@centrum.cz nebo pokud jsi na FB: Veronika Nina Stříbrná.
Muzika je pro mě vším a hledám muzikanty kteří dělají hudbu srdcem a chtějí něco říct.Budu ráda když se ozveš! Měj se krásně ,Veronika.

Trashyour.tv

Ahoj. Pracujeme na nový internetový nekomerční alternativní televizi, která poběží na http://trashyour.tv/ Všechno je zatim v přípravách, čekáme na konec odpočtu a snažíme se trošičku zapsat do podvědomí lidí, abychom pak měli pro koho vysílat vůbec . Celej projekt vznikl z naší touhy po takový menší mediální revoluci - chceme dát prostor mladý kreativitě a publikovat ty, kteří nemaj na to, aby publikovali v komerčních médiích, protože si myslíme, že ta starší generace "hvězd", která je v týhle zemi uznávaná, už nikoho moc nebaví... Nutit tě lajknout tu FB stránku nemůžu, což mě mrzí .)) Ale kdyby tě to zaujalo, tak přímo na stránce Trashyour.tv je lajkovátko, který stačí stlačit. Ta stránka v podstatě slouží jako takový odpočívadlo pro ty, co čekaj na spuštění samotnýho projektu. Poustujeme max. 3 video-pousty denně, nespamujeme. Pokud se rozhodneš pro Like, tak díky .)

Zobrazit všechny názory