Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sadekfest 26.08.2017 3 roky / Sádek

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Sadekfest 26.08.2017 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Aktuálně a poděkování.

Týden uběhl a nám stačilo na to abychom se vzpamatovali a dali vše do pořádku a tady přinášíme pár aktualit a poděkování.
Tento ročník hodnotíme z naší strany velice povedený co se týče organizace a zvládnutí veškerých úkolů daných všem v týmu SF.
Zaznamenatelným faktorem z pohledu fanouška byly dvě změny ve vystupujících kapelách,první kapelu ZTRÁTU PAMĚTI nahradili bruntálští DEMAGE z tragické události v kapele, druhou THE DISEASE nahradili havířovští AWRIZIS kdy polští metal groove industrialisté z technických důvodů nemohli dorazit.
Jsme rádi že si cestu k nám najdete Vy Fanoušci a pomáháte nám spolufinancovat festival který z hlediska letošních vysokých výdajů vyšel bez finanční ztráty.
A tady bychom začali s poděkováním OÚ Velké Heraltice,SDH Velké Heraltice,Sádeckým Řezníkům a celému SDH Sádek,Motorest Iva,Motorest U Kišky,festival NORTH-EASTERN FEST a občanům Sádku za schovívavost.
Velké poděkování patří našemu sponzoru a to stavební firmě WEISS DANIEL.
Finanční podílníci: Peetr Lotrando,Radim Skupien,Vladimír Míl,Zdeněk Slanina,Jan Kutálek,Richard Jureček,Antonín Lukáš,Tomáš Hanzlík,Martin Hloušek.
Dalším a to jedním z nejdůležitějších osob festu kteří Vás nakrmili a pak dali napít patří Velké Díky: Vlasta Hloušková,Marie Hanáčková,Silvuša Hanáčková,Kateřina Siberová,Ivana Jantová,Lucie Hloušková,Tereza Bergerová,Rostislav Hloušek,Michal Mencl,Antonín Lukáš,Aleš Bartusek,Tomáš Hanzlík,Richard Jureček.
Dalším momentem celého festivalu byl že jsme využili služeb vykonávající v Rádiu Čas Rock moderátora Ondru Šebestíka který byl přínosem a doufám že se k nám opět vrátí,Ondro děkujeme za tvůj čas.
Nešlo si nevšimnout dvou individuí nosící na svém krku nemalé zařízení nazývající se fotoaparát a co by to byl za festival bez fotek za které děkujeme Janu Jakešovi zvaného JOHNY a tvůrci našeho plakátu Jaromíru Bezručovi zvaného DEATHER děkujeme za nádherná fota!
Je nutno pochválit a poděkovat našemu dvornímu zvukaři Martinovi Čáryfukovi a Radimovi za skvělou práci.
Děkujeme všem kapelám za profesionální přístup a doufáme že i ony byly spokojeni.
A na samotném konci moc děkujeme návštěvníkům,fanouškům kteří dojeli a svým výborným chováním v průběhu celého festivalu si to užili a pokud by byli stížnosti,přání nebo nápad co jim chybělo napište nám na email sadekfest@post.cz a v rámci možností se s tím popereme!
VŠEM MOC DĚKUJEME ZA JAKOUKOLIV POMOC A PODPORU A DOUFÁME ŽE SE PŘÍŠTÍ ROK 2017 SEJDEME A TO PŘESNĚ 26.08. NA STEJNÉM MÍSTĚ V SÁDECKÉM AREÁLU!!!

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory