Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Right News Music Garden 8 let / Týnec nad Sázavou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Right News Music Garden si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

II. ročník

Open Air Reggae Festival Right News Music Garden se koná v sobotu 30. července 2011 od 15.00 hod. do 23.00 hodin v Zahradě Společenského centra Týnec nad Sázavou, na programu je pět českých reggae kapel.

flyer na festival Right News Music Garden 2011

I. ročník

Open Air Reggae Festival Right News Music Garden se koná v sobotu 4. září 2010 od 16.00 hod. do 23.00 hodin v Zahradě Společenského centra Týnec nad Sázavou, na programu je pět českých reggae kapel.

Redakce Right News vřele doporučuje vystoupení pražské kapely Nebiba, nadějně to vypadá i s plzeňskými San Dal, žateckými Jahtec Jammin’ Job, pražským ExTbandem a ústeckými Uraggan Andrew & Reggae Orthodox.

Program je pěkně našlapaný a nás jen mrzí, že Music Garden netrvá déle, protože to by jinak zahráli i Dub Artillery a Racoon's!

Na festivalu bude kromě občerstvení s pivem a buřty - které si budete moci sami upéct na ohni - k dispozici též ČAJOVNA a výborná VIETNAMSKÁ RESTAURACE.

Na místě bude stánek společnosti Člověk v tísni, kde se dozvíte o kampani Promítej i ty - možnosti, jak promítnout dokument z festivalu Jeden svět vašemu vlastnímu publiku. Každý návštěvník dostane možnost si nechat udělat dvě placky, jednu s motivem kampane a druhou podle vlastního výběru. Velmi lákavá je nabídka předmětů, které se vyrábí v chráněné dílně v Namibii. Více viz odkazy (nama.cz).

Vstupné:

Předprodej 100,- Kč
(Ticketstream)

Na místě 130,– Kč

V ceně vstupenky jsou dvě placky dle vlastního výběru pro prvních 100 návštěvníků!

Přijďte a podpořte svůj lokální reggae festival!

flyer na festival Right News Music Garden

Odkazy:

magazín Right News | pořadatel
Right News Music Garden | stránky festivalu
Společenské centrum Týnec | místo konání
Nebiba
Sandal
Jahtec Jammin' Job
ExT band
Uraggan Andrew & Reggae Orthodox
Nama.cz
Promítej i Ty
TICKETSTREAM

Kontakt:
+420 608 549 069
musicgarden@rightnews.cz

Kontakty a odkazy