Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Plashan Muž, 30 let / Jáchymov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Plashan si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Den na sněhu - slova a foto: Rob

 

Cesta na Den na sněhu s Rádiem KISS PROTON se samovolně pojala velmi specificky, snowboarding je o zábavě a prožitku a tak se stalo.  Komerční podoba na akcích a závodech k tomu samozřejmě patří. Vyrazili jsme v sobotu brzy ráno do Železné Rudy.

Když vidím místo na parkování vhodný tak pro OTčko, méně už pro naší káru, dostávám tik do levého oka. Než zaparkuju mám tik i v pravém. Zase budeme vařit z vody. Neuvízli jsme. Vyskočil jsem ven, zabořil se po kotníky do bláta a pln očekávání se rozhlížím, kde uvidím Hendrixe a Grateful Death. Nic. Woodtock už vlastně byl. Kdysi.
Skok stojí dopad není příliš široký, ale je mezi trávou a hudrama ztvrdlého sněhu. Nahoře zhodnocuju, že není vlastně moc malý. O Janka s Hugem strach nemám, ale o Kačku jo. Po Jankovo megapřeletu a Hugovo kočičím boji o přežití při otvírání, který sice oba odjeli, ale vizuálně to Kačce zřejmě nepomohlo ještě větší. Přál jsem si, aby neskákala. 
Skákala. A zasloužila si to. Po prvních dvou pokusech, kdy si málem vyrazila zuby a pak pošramotila kotník na kterým akci sice odskáče, ale už večer se na něj nepostaví. (Kačí, jsi hrozný otloukánek, ale ta tvoje zatvrzelost…).
Její Indy v průběhu celý exhibice bylo na jistotu a jako jadiná holka si užila dost popularity od speakra, lidí, všech. Zbytek chlapíků co lítali ať na prknech nebo na lyžích myslím netřeba komentovat. Super podívaná. Náš výlet se pro tuto akci zase spojil se spřáteleným teamem ze Snowbitche-Plashanem, Erichem, Freemanem a Lukášem.
Na tragickou zimu a ještě beznadějnější ranní začátek se to organizátorům vydařilo, lidi byli, bavili se při Freestyle Madness crew exhibici, show Pepy Dresslera a všech těch co lítali nahoře na skoku. Ve finále i s pyrotechnikou, Huga naštěstí netrefila rachejtle doprdele a následný ohňostroj vše ukončil. Ubytovat, opít a spát.
Tady musím speciálně poděkovat Jankovi, který neváhal obětovat noc, vyrazit v jednu ráno na cestu, aby jsme se po osmé ráno sešli v Plzni, odlítal exhibici a hned po hlavním programu kmital na bus pro změnu do Brna do školy. Páni chlape…!