Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

pazdepe Muž / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek pazdepe si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Petr Feikl


Bez profilu

Doplnění předchozího článku, také země Estonsko, některé z uvedených zení, jsem nenavštívil a je možné, že je s Milenou Tláskalovou, nikdy nenavšívíme. Zdraví Gary Gabelicha, obdivoval jsem v mládí 3 kolový speciál,jezdících na solném jezeru v kdesi v Nevadě, s názven The Blue Flame! Gary Gabelichu, ůžasné, nikdy bych to nedokázal, po Vaše písmenu křestního jména, navrhuji nazvat americký zjednodušený akord, G - Runn, který používám. Praha 14.2.2015 14.41 hod. Internet ústřední knihovny, Praha 1, Mariánské nám.

Petr Feikl


Bez profilu

Petře Pazderský.pokud stále nějak zasahuješ , nebo někteří bývalý členové skupiny Bez not Praha , do internetových stránek této v současné době již 5 let , neexistující kapely, její činnost se nikdy neobnoví,pozn. ukončení společného hraní ve složení 6 hudebníků bylo v roce 2010, ber na vědomí, že máte možnost společného hraní a zpěvu, v sestavě, kterou si sami určíte, je možné, aby jste si vytvořili vlastní texty, a nemám připomínek k zachování názvu Bez not Praha , který budete používat u společného muzicírování. Navrhuji Vám, zahrnout do řad,svých hudeních seskupení, třeba i své manželky a děti, prý některé chodily i na výuku zpěvu a jiného umění,přeji , necht' se dotknou hudebního nebe, a v závěru Vám doporučuji, necht si svá hudební vystoupení, dopravu na festivaly a občerstvení, samofinancujete! Kontakty a ostatní možnosti, máte, to znamená, že nic nezávidím, necht se Vám hraje ůžasně. Petr Feikl a Milena Tlaskalová. Tyto země, nad nimi drží dohled. Esp.Itália, Francia,Monako, USA,Izrael,Litva,Gruzie,.

Zobrazit všechny názory