Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Agentura Music 69 Muž / Letná

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Agentura Music 69 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Red Baron Band oslaví 20 let existence

Dvaceti roků se v plném uměleckém zdraví a svěžesti dožívá pražská hardrocková skupina Red Baron Band. Za tuto dobu ani jednou nepřerušila svoji činnost, byť prošla řadou personálních změn, a do dneška stihla vydat čtyři svým způsobem nadčasová alba – nadčasová vzdor tomu, že Red Baron Band ve své tvorbě vychází z odkazu toho nejklasičtějšího rocku 60. a 70. let. Všechny své desky (The First Album – 2000, In The Light – 2003, Music Must Change – 2006, Reflections – 2010) a téměř všechny své sestavy si soubor připomene na speciálním velkém výročním koncertu 25. ledna 2014 v Paláci Akropolis v Praze. 
Zaznějí však i některé písně, které se řadová alba nevešly. Hudební produkci bude doplňovat obří videoprojekce plná raritních záběrů z historie kapely. Red Baron Band zahraje ve složení:Paul Kowacz – kytary, zpěv, Radek Horník – bicí, perkuse, Jan Holeček – zpěv, klávesy, Mirek Jech – zpěv, theremin, Monika Infernalis – zpěv, Vratislav Sýkora – zpěv, Mikuláš Čimbura – klávesy, Vilém Mikyška – klávesy, Ondřej Štěpánek – klávesy, Mechy – baskytara, Jiří G. Rubeš – baskytara, Matyáš Sedlák – baskytara, Jarda Hynek – baskytara a Matuch – baskytara. Společně s oslavenci se na pódiu představí také několik excelentních muzikantských hostů (mj. klávesista Emil Viklický, zpěvačka Zuzana Michnová, vibrafonistaRadek Krampl a houslista Honza Moc), skupinu v některých skladbách podpoří – stejně jako v (ne)dávné minulosti – rovněž dechová sekce a připravena jsou i další překvapení.
Celý koncert bude obrazově i zvukově zaznamenán a měl by posléze vyjít v podobě DVD.

Petr Korál

 

Pronájem hudebních nástrojů

Upraveno:

Pronájem hudebních nástrojů

Mezi naše klienty patří  filmové produkce, hudební produkční agentury a také umělci jako B. B. King (USA) , Jack Bruce (UK), Joey  Defrancesco (IT), The Charlatans (UK), Medeski Martin & Wood (USA), Emil Viklický (CZ), SBB (PL), Red Baron Band (CZ) a další . Nejčastěji zapůjčovaným nástrojem jsou varhany HAMMOND B3 s lampovým boxem LESLIE 122. Můžete si však zapůjčit větší množství kytar, kláves jak vintage tak současných. K zapůjčení máme i zajímavosti jako je sitar či Mellotron.

KLÁVESOVÉ NÁSTROJE:

~ HAMMOND B3 (r.v.1963) + LESLIE 122 (lampová)
~ HOHNER clavinet – pianet
~ RHODES piano MARK II.
~ KORG MS 20 (analogový syntezátor)
~ YAMAHA P70 (stage piano)
~ MELLOTRON FX CONSOLE (r.v. 1963) – bylo vyrombeno pouze 60ks na světě a tento nástroj proslavila skupina Beatles
~ JOLANA (r.v.1961) – elektronkové elektrické piáno, velmi raritní, vintage nástroj
Dále máme v našem depozitáři mnoho klávesových nástrojů od firem: MOOG, ROLAND, YAMAHA, CASIO, KURZWEIL, NORD a další. Poku potřebujete zapůjčit konkrétní nástroj, kontaktujte nás pomocí e-mailu nebo telefonicky a obratem Vám zjistíme cenu a možnost dodání.

STRUNNÉ NÁSTROJE

~ GIBSON SG STANDARD (r.v. 1972) – elektrická kytara

~ MEINEL HEROLD – Marina (1960) Germany – elektrická lubová kytara s tremolem , raritní kus

FENDER Stratocaster 1979 - elektrycká kytara, barva sunburst

~ FENDER ESM- 10 (minijubo)
~ KAY (vintage 60´s, 5-ti strunné old time banjo USA)
~ SITAR (mistrovská ruční práce – Indie)
~ CREMONAS – MUPET jumbo (r.v.1991) – zakázková kytara s motivem orla na zadní desce, jediný exemplář na světě
~ CITERA JUBEL TONE (r.v.1978) zdobená motivem květin
~ CREMONA mandolína model 584 (r.v.1971)
Dále máme v našem depozitáři mnoho strunných nástrojů: kytary, baskytary, mandolíny, banja, ukulele, od firem: GIBSON, EPIPHONE, FENDER, YAMAHA, TAKAMINE, LAG, ESP – LTD, IBANEZ, BC RICH, GRETSCH, OVATION a další. Když potřebujete zapůjčit konkrétní nástroj, kontaktujte nás pomocí e-mailu nebo telefonicky a obratem Vám zjistíme cenu a možnost dodání.

 

KOMBA, ZESILOVAČE, OZVUČOVACÍ APARATURA

~ FENDER TWIN AMP (r.v.1991 USA) – 100 watové, lampové kombo, pružinový reverb, repro 2 x 12

~ MARSHALL 6100 head (r.v.1992) – tříkanálový, 100 watový, celolampový zesilovač, jedná se o výroční sérii ke třiceti letům firmy MARSHALL, v roce 2005 podepsaný JIMEM MARSHALLEM, barva černá
~ MARSHALL 4 x 12 box (r.v.1992) – reprobedna, jedná se o výroční sérii ke třiceti letům firmy MARSHALL, barva modrá
~ PEAVEY model HERITAGE (r.v.1982) – 120 watové kombo, pružinový reverb, analogový phaser, repro 2 x 12

MARSHALL PA20 (1971) head
Dále máme v našem depozitáři mnoho komb, zesilovačů a ozvučovacích aparatur od firem: AMPEG, FENDER, MARSHALL, HARTKE, HUGHES & KETTNER, IBANEZ, ORANGE, PEAVEY, RIVERA, ROLAND, VOX, YAMAHA a další. Pokuď potřebujete zapůjčit konkrétní nástroj, kontaktujte nás pomocí e-mailu nebo telefonicky a obratem Vám zjistíme cenu a možnost dodání.

 

 

 STUDIOVÁ TECHNIKA

~ STUDER A80 + DOLBY S – studiový , osmistopý magnetofon, velikost pásku 1 palec
~ TASCAM M 3700 – (1991) špičkový, japonský, třiceti-dvoustopý, studiový mixážní pult
~ Neumann CMV563 kapsle M7, M9, M55 Na zdroj (r.v.1963) – klasický, studiový lampový mikrofon

~ NEUMANN  U 87 – jeden z nejpoužívanějších studiových mikrofonů vůbec
~ AKG D190 – mikrofon
~ CALIFORNIA PRO 468K made in USA – mikrofon
~ ELECTRO VOICE model 676 made in USA – mikrofon
~ ELECTRO VOICE model BK1 made in USA – mikrofon
~ AKG – C 414 EB – mikrofon
~ AKG D 590 – mikrofon
~ AKG C 1000 – mikrofon
~ ALESIS ADAT BLACK FACE – osmi-stopý adiorekordér
Dále máme v našem depozitáři hodně studiové techniky od firem: YAMAHA, SHURE, AKG, UNIVERSAL AUDIO, NEUMANN a další. Poku potřebujete zapůjčit konkrétní věc, kontaktujte nás pomocí e-mailu nebo telefonicky a obratem Vám zjistíme cenu a možnost dodání.

 

 

KYTAROVÉ EFEKTY

Velké množství kytarových efektů od firem: ELECTRO HARMONIX, BOSS, ROLAND, MXR DUNLOP, MUTRON, VOX, IBANEZ, ALESIS, DIGITECH, FENDER, FISHMAN, KORG, TC ELECTONIC, ZOOM, MOOG a další. Pokud potřebujete zapůjčit konkrétní kytarový efekt, kontaktujte nás pomocí e-mailu nebo telefonicky a obratem Vám zjistíme cenu a možnost dodání.

 

OSTATNÍ NÁSTROJE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dále máme v našem depozitáři velké množství kytarového příslušenství jako jsou: kufry, pouzdra, stojany, popruhy, ladičky, kabely a jiné. Možnost zapůjčení bicích (akustické i elektronické), perkusivních nástrojů, flétny, harmoniky, housle a jiné. Pokud potřebujete zapůjčit konkrétní hudební nástroj, nebo příslušenství, kontaktujte nás pomocí e-mailu nebo telefonicky a obratem Vám zjistíme cenu a možnost dodání.