Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

PARTY IN DA PIT 10 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek PARTY IN DA PIT si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

PARTY IN DA PIT II

 Druhá PARTY IN DA PIT proběhne 5. 2. 2010 v klubu Exit Chmelnice.

Potvrzené kapely:

CALIDAD

SELF DEFENCE

F. O. B.

AGAINST THE GRAIN

Dne 5. 2. 2010 od 19:00 se v pražském Exitu Chmelnice uskuteční druhý ročník Party in da Pit. Stejně jako v prvním ročníku vystoupí i tentokrát skvělé trash/metal/HC kapely.

Táborská kapela F.O.B. hrající našláplý death-metalcore vydala zatím poslední CD v roce 2008 (The Dice) a od té doby je neustále vidět na koncertních i festivalových pódiích po celé České republice. CD sklidilo obrovský úspěch a odstartovalo novodobou historii kapely. Tuto kapelu rozhodně musíte vidět.

Trashová kapela Calidad momentálně tvrdě pracuje na produkci nového EP, které by mělo být hotové na přelomu jaro/léto 2010 a jejich vystoupení na Party in da Pit II bude do podzimu pravděpodobně jediné, a proto byste si jí neměli nechat ujít. Možná zahrají i nějakou novou pecku z připravovaného EP.

Self-Defence, kapela hrající směsici metalcoru a crossoveru představí vynikající songy z jejich aktuálního CD Black Dog, při kterých jistě vypukne pod podiem pořádný mosh.

Pro milovníky pořádného HARDCORE HARDCORU zahraje týnecko-benešovská smečka Against the Grain, která nedávno přijala mezi sebe nového kytaristu a bude se tedy chtít předvést.

Nezaváhejte a doražte tedy první únorový pátek do žižkovského exitu. See ya in da (mosh) pit!

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARTY IN DA PIT I

Na prvním ročníku PARTY IN DA PIT vystoupí kapely:

BETHRAYER

CALIDAD

NO SIDE

DESTROYSELF

Party in da pit

Party in da pit

SEE YA IN DA PIT!!!

Partneři koncertu: Grow Shop, Kytary.cz, Represent, Rockmag, Metalforever, Metal Swamp, Skate Shop, Hell, Experience, Esamoska.cz.

Kontakty a odkazy