Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pájek Muž, 31 let / Mladá Boleslav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Pájek si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

6/3/2010 Post Pubescentos & Metro v Tančáku

Jičín/Tančící dům

Zatoulaná lasička (ta Estetická) snižuje počet ze tří na dva. Přesně tak to dopadlo a nehorázná očekávání fanoušků musely naplnit kapely Post Pubescentos a Metro. A že se toho zhostily se vší parádou a noblesou !

Ačkoli velmi opožděný začátek a výčep alkoholických nápojů řádně otupil pozornost všech dostavších se zájemců o rockové zážitky, tak nakonec se s přiblížením půl desáté osazenstvo sálu dočkalo už také řádně vyčkávající kapely Post Pubescentos. S podporou zvučení od Pepeho a Mastixe (který už se v průběhu vystoupení pohyboval výhradně po pódiu) mohla začít první pořádná nálož muziky. A že se bylo čím bavit ! Klasické vybroušené hity, Šlembeho známý Přemysl Skvost, výrazná postava Mastixe, který jakoby do kapely patřil od prvopočátků a šou od začátku do konce dala tušit, že tento večer neexistuje kapela číslo jedna a číslo dvě.

Avšak studnice skladeb není nevyčerpatelná a zatímco se "pubescenti" přemístili zřejmě na bar a všude možně, tak se začalo chystat vystoupení Metra. Nutno dodat, že technickými problémy přibržděného Metra. A než se přišlo závadě na kloub, tak mezitím určité unavené procento lidí začalo usínat na měkounkých křeslech.

Myslíte si však, že by naši hoši nechali někoho pospávat i potom, co proběhlo zvučení? Kdepak! Právě ještě s větší vervou začali své účinkování a prostor před pódiem se až masivně ucpal dychtivými fanoušky, kteří by se nejradši vrhli až mezi kapelu. Opět netřeba popisovat, co způsobily libé tóny linoucí se z kytar Matěje, Pepeho a od Romanových bicích. Pořádný poprask, lidé tančící na parketu, ostatní pohupující se do rytmu a velká část prozpěvující texty, čímž dokazovali Metru, že jejich snažení má velikou odezvu. Jediná škoda, že se zase musel ozvat konec a ten vyhnal celý sál k baru, do křesel či domů do hajan a myslím, že v mnoha případech k poslechu Pubescentů a Metra z domácích aparatur.

Bylo to super - tak zas jindy a jinde. To si přece nejde nechat ujít. Metro, PP, těšte se na nájezd nadržených fanoušků na vašich dalších štacích !!!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory