Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ondřej Sifon Anděra Muž, 44 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Ondřej Sifon Anděra si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

K novému albu WWW proběhne i exklusivní výstava v DSC Gallery

Na výstavě budou k vidění díla od Krištofa Kintery, Ivana Pinkavy, Adama Štecha, Miroslava Polácha a Lubomíra Typlta. Vernisáž proběhne v úterý 25/9/2018 od 18:00.

Už v úterý 25/9/2018 od 18:00 proběhne vernisáž výstavy Slunce v úplňku, která se v v pražské DSC Gallery koná u příležitosti vydání nového alba s názvem Neutopíš se dvakrát v téže řece, dnes již legendární hudební skupiny WWW.

Idea skupinové výstavy vznikla v průběhu přípravy alba, jehož CD je opatřeno bookletem s výtvarným doprovodem pěti umělců – Krištofa Kintery, Ivana Pinkavy, Adama Štecha, Miroslava Polácha a Lubomíra Typlta. Na výstavě bude k vidění tvorba všech zmiňovaných autorů a s mnohými se budete moci potkat i osobně v den vernisáže. Výstava potrvá jen dva týdny do 10/10/2018 – tak si určitě udělejte čas, protože to bude opravdu stát za to! Na místě si budete moci zakoupit CD i merch, který desku doprovází.

Pro více informací sledujte oficiální událost na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1643498132428869/

https://www.biggmagg.cz/articles/6520/k-novemu-albu-www-se-chysta-i-exklusivni-vystava-v-dsc-gallery

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pavel Horejš

Ahoj!! Sice víme, že nikdo nemá rád spam, ale přesto bychom tě rádi pozvali k poslechu novejch songů na našem profilu...Měj se!!!

Zobrazit všechny názory