Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Požární jezdec90 Muž, 27 let / Austin, Texas

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Požární jezdec90 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Window

Vivid screams and dark dreams. Silence makes the heart freeze. Dressed to impress and wishing to invest in complex arcanine projects. Question the architects and demand more ways to reconnect. She loves me, she loves me not. Wild contrast from artistic conquest to defeated and dangerous lost ancient rediscovered holy texts. Pray to survive yet still wishing i could die. Hope constantly denied only supply fears she will never compromise. Mindlessly feeling love deep inside for the diamond studded woman who i wish were my bride. Nothing ventured nothing gained but the rejection sure is plain must be insane to pursue in vain the alien girl who cant be tamed.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory