Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lukáš Muž, 26 let / Jankovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Lukáš si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Blackshard

Zdraví Blackshard! Zveme tě k poslechu našeho nového počinu "Realms of Blackshard", který vychází jak v hmotné podobě, tak v online podobě na iTunes Spotify a dalších. Na našem profilu nabízíme ochutnávku ve formě 4 skladeb. Celá deska je v duchu melodičtější odnože Thrash-Heavy-Prog metalu, takže pokud ti tyto žánry něco říkají, mohlo by tě to zaujmout.
Budeme rádi za tvé ohlasy!

0iswfwe5HG8c


Bez profilu

that, allow me say to you what exactly did <a href="http://zmaesxfzf.com">deviler… the results. The authoring is definitely quite persuasive and that is possibly why I am making the effort to comment. I do not make it a regular habit of doing that. 2nd, although I can certainly notice a jumps in logic you come up with, I am definitely not certain of just how you appear to unite the ideas which inturn make the final result. For right now I will subscribe to your point however hope in the near future you actually link your facts better.

Zobrazit všechny názory