Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

[Z]mija Muž, 40 let / Vsetín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek [Z]mija si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Tak už se to povedlo !!!!!!!!!

Upraveno:

 

 

 ZDAREC,

    hlásím se Vá s novinkami. Jak už jsem kdysi zmínil v úvodním bloku, který je o mě, usiluji do budoucna o vlastní bydlení, kde bych se chtěl s postupem času co možná nejvíce v rámci mých možností osamostatnit a postavit se ,, Na vlastní nohy “.

    Toto mé přání, nebo spíš jeden z mých větších životních cílů se stal skutečností. Po dlouhém 6ti měsíčním trvání jsem si konečně koupil byt. Už to, že to trvalo půl roku, mě docela pěkně sralo a fakt jsem čuměl !!!! Zvlášť, když se makléř zachoval jako docela pěkná svině. Hold vozíčkář si jde koupit byt, proč mu to ještě neosladit tím, že se dělaly různé fígle, naschvály a podobně. Nebudu to rozebírat, je to za mnou. Samozřejmě byly v tom i moje záležitosti, které se musely vyřešit než došlo k samotné koupi bytu, ale i tak, to bylo celkem trapné, smutné a zároveň k smíchu.

    Věřte tomu, že jsou všichni rádi, že už je to za námi. Asi nejvíc jsem vděčný mé kamarádce , která se starala o zprostředkování mého úvěru na byt. NINO, fakt moc DÍÍÍÍÍK !!!!!! Taky proto, že jsem mohl a můžu 100% klidně spát. Byt se nachází na fakt dobrém fleku téměř v centru města odkud se snadno a rychle dostanu tam, kde budu zrovna potřebovat.
   Tímto Vás chci požádat o jakoukoli finanční částku, která by mi hodně pomohla v mém úsilí splácení mého bytu. 

Ješte několik fotek ZDE !!!!

 

   Potřebné údaje: 

Číslo účtru : 3447671402 / 7960 Variabilní symbol : 3447671402 

   Za případnou finanční podporu MOC DĚKUJI.

 

                                                                                 Michal Jančár

     

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Saša - UNBORN/KOLOSS

Ahoj!
Zdravím tě ze záhrobí naší ukončené kapely Unborn! Jako fanouška naší muziky by tě mohlo zajímat, že já osobně už mám novou bandu, ve které opět řvu do mikrofonu. Naše smečka nese název Koloss a najdeš u nás i členy dalších rozpadlých metalových hudebních těles jako Sepsis nebo Apocryphal Death. Aktuálně jsme vypustili do světa první promo nahrávku, která podle mě určitě stojí za poslech. Přijmi proto pozvání na náš profil (http://bandzone.cz/koloss), kde se mimo jiné dozvíš i bližší info o našem debutovém koncertu v pátek 13.11. v Praze na Jižním Městě. Snad tě ochutnávka přesvědčí tam přijít!!!
Měj se!

DPK

Zdravíme a zveme Tě na ukázku z našeho nového alba HORIZONT ZVRÁCENOSTI nesoucího se v duchu deathu smrdícího grindem. Nyní k poslechu i song ,,Papání", tak dobrou chuť a pěkný poslech. V opačném případě se omlouváme za spam.
http://bandzone.cz/dpkcz

Zobrazit všechny názory