Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

metlas 23 let / Chvaletice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek metlas si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Mortuary

Nazdar Metlasi!!! Zdraví tě Márnice - možná si jako duše tady z okolí zaznamenal naši dvacetiletou márniční tvorbu, kterou třeba i znáš - no a teď ji máš navíc na doslech! Máme po sto letech něco novýho - tak kdybys měl zájem, poslechni pár novejch fláků na našem profilu http://bandzone.cz/mortuary!! Možná ti to sedne! Mortuary zdraví místní fans! Metal Forever!

BU - FU

Ahoj, DÍKY MOC ZA TVOU PODPORU - jako našeho fanouška chceme upozornit, že na našem profilu bude teď dost živo ;-)Postupně začínáme uploadovat nové PROMO FOTKY 2011, které jsme nafotili cca před měsícem.Do 14dní Vás čeká zbrusu nový VIDEOKLIP, o který se postarali profíci v oboru filmu.Přidáváme stále více koncertů, možná jeden z nich právě poblíž tvýho bydliště !

Čekuj http://bandzone.cz/bufu , ať nepřijdeš o zajímavý večírky.
Těšíme se naviděnou na některé z akcí. Zdraví (a za podporu děkují) VAŠI BU-FU

BU - FU

Ahoj, omlouváme se za spam, ale vzhledem k faktu, že jsi naším fanouškem/fanynkou, věříme, že tě to moc neprudí. Obracíme se na tebe s prosbou, abys podpořil(a) svým hlasem kapelu BU-FU v rozjeté soutěži NATRUC TALENT 2011.

Na tomto odkazu

http://natruc.barry.cz/2011/06/natruc

lze hlasovat a to 1xDENNĚ až do 26.6.2011.
Předem děkujeme za tvůj hlas, za který tě odměníme náloží UNDERPUB HIP-CORU na některé z LIVE akcí.

Díky, zdraví tě tvoji BU-FU


Zobrazit všechny názory