Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalGateMassacre 8 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGateMassacre si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

MetalGate Massacre vol.4: připravte se na start!

Vážení přátelé tvrdé muziky, podzim klepe na dveře, a tak přichází čas na každoroční soutěž pro české a slovenské metalové kapely MetalGate Massacre, tentokrát se čtyřkou v názvu. Pokud jste sledovali alespoň jeden z předchozích ročníků, jistě vás nepřekvapí rozdělení soutěže na její registrační a soutěžní část. Co by vás naopak překvapit mohlo, je několik čerstvých novinek.

Registrace pro kapely bude zahájena na oficiálním webu soutěže www.metalgate-massacre.cz dne 15.září 2012. Dále se bude možno, stejně jako i minule, registrovat osobně v prodejně Music City v Praze Vysočanech (stanice metra Českomoravská). Registrace kapel bude ukončena 20. 11. 2012.  

Odborná porota ve složení, Dan Pavlík (kytarista a zpěvák z kapely Tortharry), Bouhouš Němec (hudební publicista a moderátor), Jan Johan Filip (hudební redaktor a publicista), Ladislav Oliva (spolupořadatel výročních cen Břitva, člen hard and heavy sekce cen Anděl) a Bruno z kapely Hypnos vyberou z došlých přihlášek šestnáct postupujících.

15. prosince vyhlásíme šťastlivce na našem webu a od 10. ledna začínáme soutěžit ve čtyřech základních kolech. Po té, v průběhu března a dubna 2013,  budou následovat dvě semifinálová kola a velké finále. Na soutěžní kola bude jako vždy vstup zdarma!

Oproti loňsku přibude jedna horká novinka a tou je zvláštní kategorie „BigBossova líheň“. Jedná se o soutěžní část, do které se mohou hlásit kapely ve věku do 18 let. Tyto kapely se registrují stejně jako ostatní soutěžící, jen do formuláře musí uvést heslo „BigBossova líheň“ a kontakt na zákonného zástupce, prostřednictvím něhož budou osloveny. MetalGate garantuje rodičům v rámci odpoledního kola mladých kapel, že bude hlídána konzumace alkoholických nápojů. Čtyři vybrané kapely vystoupí v únoru v klubu Melodka za přítomnosti poroty v čele s Jiřím BigBossem Valtrem, zpěvákem legendární skupiny Root. Vítěz brněnského kola postupuje přímo do semifinále soutěže MetalGate Massacre, které se bude konat v Matrix klubu v Praze na Žižkově.

Přímo do dalšího semifinále postupuje také, kromě vítězných kapel ze základních kol a vítěze BigBossovy líhně, Divoká karta. To je kapela, která sklidí nejvíce sms-hlasů od diváků. 

O co se soutěží? Hlavní cenou je samozřejmě opět vydání alba včetně nahrávání v dobrém studiu, honorované vystoupení na MetalGate Czech Death Fest 2013, trička od Crystal Productions. Dále pak o vstupenky na MG Czech Death Fest 2013, tekuté ceny, sleva do nahrávacího studia Kocis, poukázky do Music City, Metalshopu a řady dalších.

 Ani diváci nezůstanou ošizeni a mohou se rovněž těšit na zajímavé ceny!

Veškeré informace o aktuálním ročníku najdete již nyní na aktualizovaném webu soutěže.

Připravte se, masakr začíná!

www.metalgate.cz  

www.metalgate-massacre.cz

 

Kontakty a odkazy