Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalGate 11 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGate si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Novinky na MetalGate e-shop - 17.3.2017

Upraveno:

ESHOP ZAPLAVENÝ (KANALIZAČNÍM) BLACK METALEM

Vážení přátelé, naše dnešní eshopové okénko zahájíme poukazem na chystané album projektu War For War. Lord Morbivod se po letech opět rozhodl k návratu pod zem, ovšem ne do stok a kanálů, ale do hlubokých štol, z nichž vytěžil spoustu hodnotného materiálu, který následně proměnil do podoby nové desky „Illud Tempus“. Tento hlubinný klenot se k vám dostane již v dubnu a jak už od nás víte, předprodej je v plném proudu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Aby toho ale nebylo málo, rozhodli jsme se přihodit k tomuto zemitému pokladu i něco málo z jiného podzemí. Řeč je opravdu o další Morbivodově sféře působnosti. Je to právě kanalizační black metalové komando Stíny plamenů, které mu přineslo patrně největší věhlas. Nejde zde totiž pouze o black metal zasazený do netradičního prostředí. Lord Morbivod vdechnul fantastickému světu kanalizací vlastní život. Představil posluchačům jeho vlastní mýty, legendy a úžasné postavy. Příběhy, které prožívají, jsou pak v kombinaci s hudebním doprovedem a hráčskými výkony něčím skutečně ojedinělým. K samotným počátkům dlouhé ságy o Panu Čistírenském a dalších se nyní můžete vrátit i díky trojlístku právě přidaných počinů. Jsou jimi debut „Ve špíně je pravda“, třetí deska „Železo krvácí“ a též „Dive Into The Wastewater...“, což je kompilace prvních dvou demo snímků „Blackmetalové peklo ve špíně kanalizační vody“ (1999) a „Pokles do temnot kanalizačních hlubin“ (2000).

  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Abychom drželi stylovou basu, doplnili jsme tuto nesvatou trojici debutem brněnské party TORC. Tato kapela hraje celkem zajímavý mix black metalu (který představuje složku jednoznačně dominující), vysledovat lze nicméně též jasné coreové vlivy. V roce 2016 vydávají pánové svou prvotinu „Stíny Annwnu“, jejíž hlavní myšlenková linie poukazuje na zmar a konečnost lidského bytí. Připočtěme energický a srozumitelný hudební doprovod a dostaneme debut, který by mohl leckdo závidět.

Tímto tedy uzavíráme dnešní týden v našem eshopu. A jelikož byl značně monotematicky zaměřený, pokusíme se od příštího úterý přijít zase s něčím trochu odlišným. Takže pokud black metalu příliš neholdujete, nezoufejte, příští týden se to u nás trochu projasní.

https://metalgate-eshop.cz/