Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

lord Marel z Wareli Muž, 41 let / Jičín

Playlist je prázdný :(

Fanoušek lord Marel z Wareli si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Sloučení profilů

Fujtajbl vespolek!

Taxme sloučeni a zvykáme si na svazek. Teď už celý bandzone ví, že jsem členem Post-pubescentos a basta. Doteď to bylo známo pouze známým, teď už to znají i neznámí. No tak budiž, snad si zvyknu na to, že jsem "Celebrita", ikdyž je mi už přes "30" a díky svému pracovnímu vytížení místo úklidu zaznívá pouze "Óda na čistou domácnost". Zdál-li se vám obsah uvozovek povědomý, cestu na profil Post-pubescentos znáte a vy ostatní ho lehce najdete.

Mějte se jarně, zdraví Marel!

Zápis otce poprvé!

Taxem se stal otcem! Zní to pořád ještě neuvěřitelně, ale 9.12. v 7:40 se stal zázrak a já sem byl u něj. Výsledek devítiměsíčního trápení Jany a několikaminutového snažení otce v březnu je na světě a já jsem z teho v pr... Ani sem se ještě nestačil pořádně ožrat, nějak není čas, ale to snad taky doženu. Když vám někdo bude tvrdit, že chlapi nepláčou, tak to asi nebyl nikdy u porodu. To nejde jinak. Fakt sem se snažil bejt nad věcí, jako tvrdej rocker, ale stačilo dostat do ruky ten uzlíček a konečná:o) Ale nestydím se za to, naopak! Takže na závěr, fšechny zdraví fotr Marel!

P.S.: Jmenuje se Štěpán........Štěpán Vondrák:o) Viz sekce foto

Zima je tady

Taxe zima fplížila do Čech! A jak už u mně bejvá zvykem, taxem lehnul do pelechu, neb sem podcenil vitamínovou blahodárnost a nutnost se přivoblíct. Ještě sem stačil dobékat čtvrtou pecku Post-pubescentos a to byl můj zatím poslední zdravý počin. Vjec uslyšíte později, až se smíchá, ale věřím, že vás zahřeje jako pátej čaj v mým hrnku (ty první 4 nějak nefungovaly). Sem doma a tak mám aspoň čas na vjeci, co sem zanedbával. Janu (která mi v nejbližší době povine syna a já se pak strašně vožeru a zasejc lehnu do pelechu, pokud neumrznu po cestě z knajpy), knihu, postel, vanu, noviny, ... Musím se dát do kupy, ještě chvíli musím fungovat pracovně a pak mě čeká nová role fotra, což sem ještě nějak nepobral, ale snad to zvládnu, jako většina. Právě bijou hodiny na kostelu tři čtvrtě na pjet a mě zebou nohy a taxe zasejc naložím do postele, spolknu prášek a budu se těšit, jaxe uzdravím, začnu fungovat, pracovat, milovat, fotrovat, pjevat s pubescentama, prostě žít. Takže co z teho vyplývá? Žerte vitamíny, strojte se, jinak dopadnete jako já a budete psát takový kraviny na profil v Bandzone.

Zdar jaxsviň, zdraví jalorockový zpjevák Post-pubescentos a skorofotr Marel

P.S.: abych to fšechno zvládl, pořídil sem si druhou hlavu:o)Marelovy palice