Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Majitel Akordeonu 44 let / Praha - Vinohrady

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Majitel Akordeonu si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Furt něco je

Upraveno:

Adventní čas přinesl vícero koncertů, tady jsou:

Ten první se koná hned zítra, tj. v pondělí 28 listopadu v klubu Újezd Vedle, jak už název napovídá, najdete ho v Praze na Újezdě hned vedle oblíbené několikapatrové nálevny. Újezd Vedle končí k poslednímu listopadu a při té příležitosti tam pořádají koncerty každý den. Následující pondělí vyšlo na Rudovous, kapelu, kde tahám měchy už zhruba rok.Za tu dobu jsme dvakrát vyjeli do Švýcarska, nahráli základy k nové desce, ale jinak koncertů vlastně tolik nebylo.Ten poslední letošní se koná právě zítra a proto vás tímto srdečně zvu. Další info najdete tady:

A jedeme dál. Ve čtvrtek 8. prosince následuje další akce, konkrétně v Café Lajka na Letné. Kamarádi z kapely Holy Fanda & the Reverends.pozvali ke společnému účinkování trio Choroš. V jeho řadách najdete tři zakládající členy hibernovaného Neočekávaného dýchánku. Vloni jsme několikrát vystoupili pod všeříkajícím názvem Zuzana/Faker/Antonín. Sotva jsme se rozhodli pro nový název, začaly nám už domluvené koncerty jeden za druhým odpadat, většinou ze zdravotních či jinak neveselých důvodů. Zkusíme to zlomit příští čtvrtek v Lajce, zatím to je tak na 95 procent. Sledujte kdyžtak FB stránku Stejných ksichtů, tam se zprávy od zdroje objeví nejdřív.

Když už tu byla řeč o Dýchánku, tak bych ještě upozornil na koncert kapely Květovaný kůň, kterou před časem dal dohromady zakladatel Dýchánku Míša Hrubý a kde nelze přeslechnout dýchánkovskou pěvici Zuzanu. Kvartet, kde krom jmenovaných najdete ještě Jardu Svobodu a Petra Tichého, letos vydal CD Ztracené písně, na kterém interpretuje hlavně tvorbu skladatele Karla Reinera, jež vznikala za války v terezínském ghettu. Květovaný kůň zahraje ve čtvrtek 15. prosince ve Studiu Paměť v Praze 1, Soukenické ulici 29. Info

Už je to dlouhé, že? Tak já už budu končit a na závěr vás pozvu na tradiční předvánoční sešlost Stejných ksichtů, která se tentokrát odehraje na prověřeném místě - v bubenečské hospodě Na Slamníku. Podium bude letos patřit Kleci, Zlým sněhulákům, Jarabákům a Harmasanu, uvidíme, čím nás překvapí Kout kytar. Udělejte si tedy čas ve středu 21 prosince od 19 hodin. FB událost zde:  Tou dobou už budete mít určitě dárky nakoupené, cukroví napečené a tak se můžeme společně uvolnit a poveselit.

Na závěr drobná rekapitulace:

pondělí 28. listopadu: Rudovous v klubu Újezd Vedle

čtvrtek 8,. prosince: Holy Fanda & the Reverends + Choroš v Café Lajka

čtvrtek 15. prosince: Květovaný kůň ve Studiu Paměť

středa 21. prosince: Vánoční večírek Stejných ksichtů na Slamníku

 Pěkný Advent přeje Majitel Akordeonu

 

 

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory