Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lenka ladybird Žena, 29 let / Brno

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Lenka ladybird si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Pravdivé umění

"Řekněte pravdu, chci ji slyšet... "

 

 Umění mě dokáže tak pozastavit. Je naprosto nepředvídatelné.

Nastavuje mi zrcadlo... dokazuje, jak moc jsme pošetilí, když nadáváme a litujeme se, ukazuje, jak dokážeme být hloupí. Tolik potřebujeme umění. Jsem zastánce umění. Umění, nevymři.

Proto je některým nechutí poslouchat písně amerického průmyslu, továrnu bez pravdy, bez člověka, který by si za těmi slovy a hudbou stál. Figurky, které se postavý, ohnou se jim ruce a nohy jako panence barbie, tak aby nám to vyhovovalo a aby se mnoho lidí přidalo k provolávání blbostí...

Ale copak za každým texten nestojí nějaký autor? (Musím přiznat, že za některými ne... texty jsou až neuvěřitelně mimoózni=MimoReálnéMyšlení.)

 

Přesto chci tímto textem připomenout, že umění je naším dobrým přítelem. Dokáže potěšit, utěšit, ale také dokáže tvrdě ukázat na naše chyby... Ale jako každý, může se i mílit.

I já se teď mohu mílit. Ale... není To nádherné? ;)

 

A co mě nadchlo nejvíce? Zejména je schopno až mysticky zaujmout naše smysly a bez násili k nám promlouvat.

Tomu říkám umění.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Greymon

Ahoj, je to tak, už i my jsme zvolili spam jako způsob propagace našeho nového CD. Pokud máte rádi nakažlivý melodický metal, zveme vás na náš profil k poslechu ukázek z našeho nového CD "Brány propastí".

Petr Klimeš

Ahoj Lenko,
jsem písničkář a svými texty, zpěvem a tóny se snažím obohatit hudební svět.
Doufám, že se mi to daří a třeba se mé písně zalíbí i Tobě. Když budeš mít chvíli k jejich poslechu, budu za to rád.
Přeji hezký den.
Petr

Pavel Horejš

Ahoj, jsme kapela VOLKMEN a rádi bychom tě pozvali k poslechu našeho prvního cd!!! ... promiň za spam, třeba by se ti naše hudba mohla líbit ;-), když ne, nastavíme ti prdel k nakopnutí :))

Zobrazit všechny názory