Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kořen Muž, 38 let / Rožnov pod Radegastem

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Kořen si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Je Zima - Přijdou Vlci

Upraveno:

Rána bývají v našem léčebně - hotelovém zařízení větrná. Vyvracejí se stromy. Vyzvracejí se párky. Vzduchem to přineslo vyplašeného kocura. Tvářil se, že si jen tak ulít. Pacienti mu to ovšem nevěřili. Jali se ho linchovat. "Ohni se mnou pojď", pokřikovali zvesela. Na nic jsem nečekal. Přivolanou ochranku jsem musel nejprve opít rohlíkem. Až poté zasáhli a sejmuli ty zkurvené zmrdy. Leže svázáni v kozelcích prosili o slitování a doušek vody. Místo toho ale dostali pár slušných kopanců. "Mizerný Mizero !!", křičel jeden dozorce na toho chudáka splašeného kocura. Ten si na tom samozřejmě uletěl. Zvedl se obrovský vítr. Přihnaly se hromy. Duněly.  Politicky nestraný, záři blesku oddaný. Takový to byl Kocour. Černá tečka pomalu mizela za horizontem. Kocour byl vlastně občan pták. Černočerný havran.      

... nebo Marvan ?                                                                                                                                            ... nebo Narvan ?                                                                                                                                      tak tohle NIBIRU !! 

Místní kastelán si údajně všiml, že se zmenšuje počet přeživších pacientů v naší materiálně technické základně. V kapesní přihrádce objevil jsem, a pochopitelně ihned i zabavil, velice flexibilní pravítko. Co kdybych ho nějakým druhem způsobu použil při přípravě večeře. Vlastně svačiny. Navíc si myslím, a to mě kamarádi věřte, i taková svačinka udělá jednomu velkou radost. Mnohdy, a to mi určitě taky věřte, se toho nemohu dočkat. Vidím dvojmo. Slyším vytí vlků. Už mají mou stopu, a větří, že jsem si k tomu otevřel i jabkový kompot. Nebo, že by to byla jen banda neštastných opilců? Je pravda, že už je slyším blít blíž a blíž. Dokonce se mi i zdá, že už vidím jejich siluety. Jedna z těch siluet má tvar jako jeden z našich pacientů, vydavající se za regulérního hosta. Poznám to podle jeho masivní erekce.  A navíc, hlupáček neví, že zde regulérní hosty NEPŘIJÍMÁME !!  Tajně jsem upozornil ochranku, aby si odjistili obušky a byli ve střehu. Jeden člen téhle elitní jednotky mi místo slova ve střehu rozuměl ve středu, a že prý je úterý, tak má jěště čas. Sebral jsem mu za trest bagetu. Erektivně tvarovaná silueta se přibližovala mílovými kroky. Ochranka naší emtézetky si to musela nejprve převést na kilometry. Po krátké chvilce (cca 30 min) už zdobila siluetu pana Erektíka červená tečka jednoho z našich snipperů. Zavřel jsem oči a vydal povel k palbě. Rozpoutalo se krvavé peklo. Všichni se smáli. Pokojské začaly odhazovat svoje už i tak velmi spoře zakrývající svršky a ihned formovaly frontu na krvavou lázeň. Některé z nich si prsty namočenými v krvi psaly na prsa nápisy "Legalizuj vraždu, štětko" Dani Filth by se zaradoval.  Některé pokojské se s úsměvem válely v krvi, které stále přibývalo. Jiné se nezpoutaně líbaly a byly i takové, kterým se začaly prodlužovat ruce v jakési chlupaté tlapy jejíhž pomocí si vzájemně dráždily brady a vky a krví zmáčené tělní otvory. Skladník přikulal bečku. Těla se zmítala v rozkoši. Celá akce připomínala jakýsi pradávný rituál. Krev pro Bohyni Krve !! Nebe zčernalo. Padla pěna. Vlci vyli ostošest. Z krve a temnoty vzešla. Zdobená větvemi mohutných stromů. Z pusy jí kapalo semeno. Přišla mezi nás. Slečna Anal Phabet. 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

mamateror (BAJONET)

Zdar Kořene! Díky :D. Jsem rád, žes textové (nebo vokálové) části věnoval větší pozornost, myslím, že tam je cesta ;). No škoda že Let´s go parchantes! je už v řiti, dost mě to zaujalo! Je to pěkně ujetý :D. Pornophobic je genitální !

Zobrazit všechny názory