Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Litrfree Muž, 50 let / Čáslav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Litrfree si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Je to cesta kruhem, teď zase k lampě

No neřikám, že doba a čas lenost nepřinese v brzo někdy i u mě přechod od opravdovejch aparátů k simulátorům v mobilu, jelikož je to opravdu snadný. Jenže zatim hrajem spíš tak, že pokud je PA, tak akorát na zpěv a na buben. Což sice neni moc hebký a vymazlený a čisťoučký hraníčko, ale ruku na srdce, komu to si tak v normální pankajzně vadí, že.

Lampáreň

Takže sem vyklidil déčkovej apec z bedny od zeleniny z Lídlu a reaktivoval Rudovo flaškovýho Hardmana s krabičkistánem preampu a OD v předpolí. Jasně že to je váha, ale co je lehký, je většinou buď povrchní, nebo moc hodný. Už jenom že sem na vysílačce je u mě dost velkej prog :-) Ten mulťák tam je víceméně jako ladička, dobře na to vidim :-)  Ale neřikám nikdy, nejsem fundamentalista, člověk má zkusit co se dá. No, a když se to nedá, tak něco jinýho :-) Pank nejni děd.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Litrfree

No je to fantastickej svět, kdy se nám Pažouti nejrůznějších kalibrů snažej namluvit, že ekonomie je exaktní věda. Příde takhle chlápek do bordelu, bouchne do stolu, a zařve: Jediný kriterium je cena.

Zobrazit všechny názory