Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jan Vandervell Muž / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sleazy RoXxX - 01 Innocent Memories- Dangerous Obsession (2014)

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Jan Vandervell si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

NENÍ HOVNA BEZ PRDELE

Není prdel jet prdelema někam do Prdele hrát pro 3 prdele lidí s vlasama po prdel. Šatna smrdí jak prdel, tma jak v prdeli, zámek v prdeli, vrátnej připomíná prdel. (Heslo je „prdel“) Menu: Prdelačka, kapr de luxe, paprdele.

Předkapela hraje z prdele a zní z prdele, prostě v prdeli. Zvukař z nich má prdel. 3 prdele lidí je maj u prdele, na „Zvedněte prdel!“ zazní „polibmiprdel!“ a „tvoje bába je prdel!“. Dítě slyší „Prdel“, opakuje „Prdel“, otec mu nařezal prdel, „Já ti dám prdel!“

Doprdele! Skluz! Hněte prdelema! Než z jeviště svý prdele vyprdelila do prdele předkapela z prdele, hodina v prdeli.

Program rázem pro prdel, šéf se staženou prdelí ucedil „doprdele!“ utíraje si prdel programem, jakože HAHA časy v prdeli, hrozná prdel.

„3 songy a děte do prdele, a to neni prdel, pak hraje z Prdele revival PRDELUXE, tam je Franta řečenej Prdel a jeich verze „Řekněte prdel!“, „Prdel vody“, "Rnr to neni prdel" a „Gel na prdel“ sou fakt prdel nad prdel.“ „Tak to leda prdel, prdelili sme se prdelema do prdele až nás bolej prdele, hrát 10 minut, do prdele?

Nedráždi prdel bosou prdelí! Čeho je prdel, toho je prdel! Kdo jinému prdel kopá, až se prdel utrhne“

OK, 45 minut, do prdele!
Akce se v prdel obrací…

Zvukař čeká lezení do prdele, chce kapele z PrDeLe (PRaha DEvět LEtňany) poslat zvuk do prdele, srkajíc koktejl PrDeL (PRazdroj + DEnaturovaný Líh, PRomícháno DEzertní Lžící).

Zprdeleklika! Máme zvukaře a ty po prdeli. Vem si PrDel, podprdelník a táhni v prdel! Zvednul prdel, ucedil „si děláte prdel?“„doprdelepráce“, šel do prdele, čuměl jak půl prdele z gatí. Exnul PrDeL. Utřenej jak prdel se drbal na prdeli celý Prdeli pro prdel.

Koncert? Prdel! Zvuk nakopával prdele, prdel zvednul každej s dírou do prdele, celá Prdel kroutila prdelí, Franta řečenej Prdel si sednul na prdel, co to do prdele je? PRDELUXE ujeli do prdele, než znít z prdele, i když hrajou z prdele tu „Prdel vody“ prej pro prdel (a pro 3 prdele prachů).

Vedro jak v prdeli… my zpocený jak prdel posadili Prdel na prdel… s prstem v prdeli.
Fronta prdelek až do prdele pro podpisy na prdel za prdelí nás usadila na prdel. Au, zapařená prdel! Balzám na prdel? Ne? Doprdele... 

Mladá prdelka to chce prdele do prdele. S vidinou prdele jí zpěvák popad za prdel, hodil prdelí přes rameno, zařval „Prdééél“ a běžel s ní do prdele lačnej po prdeli.

PROSTĚ PRDEL

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

ToneHunter

Ahoj, zveme tě na náš profil a na poslech našeho nového EP "Big Magical Door", na našem profilu také najdeš klip "70´s" který je jako bonus toho to EP..
Doufáme že se ti to zalíbí a vryje se ti náš Hard Rock pod kůži. :-)

Zobrazit všechny názory