Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Full Moon 6 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Full Moon si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Gram Bazar vol. 5

Upraveno:

Páté pokračování Gram Bazaaru pořádá magazín Full Moon opět ve spolupráci s populárním Bajkazylem na pražské Náplavce. Letní edice vinylové burzy a výměnného bazaru pro všechny fanoušky gramodesek, record shopy a labely se uskuteční v sobotu 20. června od 14:00. Mezi elpíčky vystoupí skupiny The Maggie’s Marshmallows, Smuteční slavnost a Jested, vítěz letošní soutěže 1Band2Play, po desáté večerní zakončí akci jedním ze svých pověstných setů Creepy Crawlers Dj’s.

A jako vždy: Gram Bazaar není akcí jen pro obchodníky, výrobce a profesionály, naopak. Hlavní zásadou je, že se jí může účastnit každý. Protože každý má doma několik desek, které by někomu jinému udělaly mnohem větší radost. Přijďte je prodat, koupit nebo vyměnit! Účast na pátém Gram Bazaaru přislíbily tyto obchody a labely: Damage Done Records, Day After Records, Garage store, Happy Feet, Indies Scope, Magick Disk Musick [online store & record label], MALARIE RECORDS nejen vinylové vydavatelství, Minority Records, Musictown Record Store, Phono.cz, Piper Records, Polí5, Rekomando, STARCASTIC. Speciální nabídky a slevy jsou už tradicí.

Vstup na letní vydání Gram Bazaaru na Náplavce je zcela zdarma. Pro závazné přihlášení svého obchodu nebo labelu na Gram Bazaar pište na michal@fullmoonmagazine.cz.

Full Moon a Bajkazyl>náplavka uvádějí:
Gram Bazaar vol. 5
w. The Maggie's Marshmallows, Smuteční slavnost, Jested
sobota 20. června 2015 ve 14:00
Bajkazyl – náplavka, Rašínovo nábřeží, Praha

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory