Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hádes Muž, 35 let / Blažovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hádes si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Moje oblíbená šlapka je fuč :-(

S lítostí v srdci a slzou v oku musím oznámit že jsem přišel o svoji nejlxusnější šlapku :-( Můj žal je přímo dvojnásobný, neboť se nejednalo o obyčejnou, tuctovou šlapku, ale přímo exkluzivní a vysoce výkonnou dvojšlapku Trick Detonator. Jelikož je doba neúprosná a finanční krize si vybírá své oběti, nezbylo mi než obětovat nejfunkčnější a nejexotičtější součást své výbavy, neboť kdybych tak neudělal, pravděpodobně bych celé Vánoční svátky žral sušený cvrčky a pil vodu z kaluže... Tudíž v mém pedálovém parku proběhla mírná regrese a já teď doma cvičím na single pedál Amati, vyrobený pravděpodobně kolem roku 300 př.n.l.

Nezbývá mi než doufat že tento stav nesetrvá dlouho a podaří se mi zakoupit jiný doublepedal, který si porozumí s mýma rozmazlenýma nohama a pomůže mi vyloudit alespoň pár souvislých úderů na velkém bubnu zvaném bass drum... Podle všeho by to mohl být tento dvojitý pedál od firmy DW, jež je uznávanou špičkou mezi výrobci bubenických propriet. Jak jsme se spolu sladili si můžete poslechnout již tento pátek na koncertě Metal Kozelců v Blažovicích na KD. Toto je i drobná před-omluva pro případ že by jsme si nesedli a moje sypání brambor by se nedalo poslouchat :-)

Zde foto mé nové lásky: DW- 8002ER3