Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Barča.geli Žena, 32 let / Trnovany u Litoměřic

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Barča.geli si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Prázdniny jsou tady

    Tak nám začali dlouho očekávané letní prázdniny. Pro něko jsou to poslední prázdniny, pro někoho ne. Ještě nedávno jsem si myslela, že i pro mě to budou poslední prázdniny. Nezvládla jsem státnice a hrozilo, že mě nevemou na navazující studium. Proto jsem se rozhodla heldat si práci. Tu jsem nakonec dostala, měla jsem 1.9 nastoupit jako vychovatelka do dětského domova. Jenže nakonec se na mě štěstí usmálo a pan děkan vyhověl mé žádosti a povolil mi dodat diplom (v mém případě jeho opis) až na zápis do prvního ročníku. Takže 1.9 mám státnice a 2.9 jdu na zápis. Super.

    Jinak jsem prázdniny začala naprosto úžasně. Nejenom tedy, že je mám již od 11. června, ale ještě jsem stihla  pár super akcí. První z nich byl Votvírák. Sice nebylo moc teplo, ale ta super parta, se kterou jsem byla, to vynahradila.

    Další akcí byl tuning sraz Relaxmeeting na dostihovém závodišti v Pardubicích. Zde jsem reprezentovala spolu s dalšími nám klub Girlstuning. Sešlo se nás velké množství a proto jsme také vyhráli v soutěži o nejpočetněnší klub a jeho přátelé. Halvní cenou bylo domácí kino značky Samsung. V září má být druhý Relaxmeeting, kde bude opět tato soutěž probíhat. Tentokrát je hlavní cena jiná a hodnotnější. Tak uvidíme jak dopadnem.

    Mno a zatím poslední super akcí, kterou jsem zatím od začátku prázdnin zažila, byl festival Rock for People v Hradci Králové, který byl nabitý skvělou hudbou. Počasí nám přálo, bylo krásně. Sice první dny bylo vedro, potom pršelo celou noc až do poledních hodin, ale potom bylo naprosto úžasně.

    V nejbližší době se chystáme s holkama z Girlstuning klubu (GT) natírat kotce v útulku pro psy. Pak plánuji navštívit festilval Kytlice, mno a pak už mě čeká jen tábor a brigáda, a samozřejmě také hromoda učení.

Na závěr pár dobrých vtipů, které mě dnes rozesmály :o)

Šéf sekretářce:
- "Příští týden bychom mohli zaletět do Paříže."
Sekretářka manželovi:
- "Příští týden musím služebně do Francie."
Manžel milence:
- "Manželka je příští týden na služebce."
Milenka soukromému studentovi:
- "Příští týden odpadá hodina angličtiny."
Student dědečkovi:
- "Příští týden mi odpadla anglina, mohli bychom zajet na ryby."
Dědeček sekretářce:
- "Ta Paříž příští týden nepůjde, slíbil jsem vnukovi výlet."
Sekretářka manželovi:
- "Ta služební cesta se přeso
uvá."
Manžel milence:
- "Tak manželka nakonec nikam nejede."
Milenka soukromému studentovi:
- "Návrat k původnímu rozvrhu, hodina bude."
Student dědečkovi:
- "Tak ta angličtina bude, nikam nemůžu."
Dědeček sekretářce:
- "Výlet s vnukem se ruší, můžeme do té Paříže."
Sekretářka manželovi................................

Doktor měl jednou milostnou aféru se svou blonďatou sestřičkou. Zanedlouho mu řekla, že je s ním těhotná. Doktor nechtěl, aby se o tom dozvěděla jeho žena a tak dal sestřičce velkou sumu peněz a požádal ji, aby odjela do Itálie a tam porodila dítě. Ale sestřička se zeptala: "Ale jak Ti mám dát vědět, že se dítě narodilo?" Doktor jí odpověděl: "Pošli mi jen pohlednici a na zadní stranu napiš "Špagety". Postarám se o všechny výdaje."Nevědíc co dělat, sestřička vzala peníze a odletěla do Itálie. Uběhlo šest měsíců a jednoho dne zatelefonovala doktorova žena Do ordinace a povídá manželovi:  "Drahý, v dnešní poště si dostal velmi zvláštní pohlednici z Itálie, které vůbec nerozumím!"Doktor jí odpovídá:"Počkej, až přijdu domů a vysvětlím ti to." Když přišel doktor domů a přečetl si pohlednici, zhroutil se na podlahu se srdečním záchvatem. Záchranka ho rychle odvezla do nemocnice. Jeden z lékařů se ptá manželky, zda neví, co mohlo způsobit manželův záchvat. Manželka vzala pohlednici a přečetla!  "Špagety,Špagety, Špagety, Špagety - dvakrát s párkem a masovými kuličkami a dvakrát bez! !
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Wertex

Ahoj, jsme nová ústecká kapela Wertex. Chtěli bychom Tě pozvat na náš profil, kde si můžeš poslechnout nově nahrané songy. Budeme moc rádi za tvůj případný názor a když se staneš fanynkou. Mockrát děkujeme. Měj se pěkně! :-) www.bandzone.cz/wertex

Smashed Face

Ahoj,
chtěli by jsme těm pozvat na dva vypečený koncerty, který se zúčastníme a které se odehrají v ústeckém regionu. V pátek 15.10 zahrajeme v našem oblíbeném Chomutově v klubu Kulisárna v této sestavě:

ACTION
VICTIMS
SMASHED FACE
BELLIGERENCE
SMASHING DUMPLINGS
------------------
15.10.2010 - 19:00
Chomutov - Kulisárna


Následující den, v sobotu 16.10. zahrajem v Ústí v klubu Circus v téměř totožné sestavě:

ACTION
VICTIMS
SMASHED FACE
EFECTO DESPOTISMO
SMASHING DUMPLINGS
------------------
16.10.2010 - 19:00
Ústí n.L. - Circus

Doufáme, že tento severský víkend podpoříte v co nejhojnějším počtu! Těšíme se :)

SF crew

Houslička - hledáme koncerty!

Ahojky Barčo,
Soutěžíme o účast na festivalu Basinfirefest a moc rádi bysme si na něm zahráli. Budeme šťastni a poctěni, pokud nám k tomu dopomůžeš! Stačí kliknout na odkaz a opsat kód.
http://www.basinfirefest.cz/cs/bands…
Velké DĚKUJEME a třikrát hurá, hurá hurá, za Fire in the Hall Zuzka Houslička*
P.S. pokud ještě k tomu jukneš na můj profil,tak ze mě bude obří šťastná blecha!!!

Zobrazit všechny názory